Ako sa s niekym zoznamit?

Príspevok v téme: Ako sa s niekym zoznamit?
znavena

Viem ze tychto tem je tu habadej..ale vazne, ako ste sa zoznamili so svojou polovickou vy? ja v okoli nemam takmer ziadnych chlapcov, chodim na VS a na nasom odbore nie su ziadni, kamaratov nemam vela a ak tak su porozliezani na inych VS, na nejakych kruzkoch tiez velmi ziadni ani nie su, ked si idem trebars zaplavat na sk. bazen tak idem sama, a nebudem sa predsa prihovarat neznamym, no ja skratka neviem ako sa vobec s niekym zozbnamit
a to nesedim doma, stale niekam chodim, len nie na diskoteky a pod. predsa len nemam tolko casu..
mam 21 rokov, som sice mlada ale nikdy som sa k nikomu ani naznakom este nepriblizila, prosto je to pre mna ako pobyt na inej planete..
velmi ma to trapi, chcela by som mat niekoho blizkeko..ach jaj

tomasko123

znavena...ako keby som to pisal ja uplne ...len ja narozdiel od teba som dost domased ....inak uplna kopia mna....tiez som taky ze sa od ludi ako keby stranim ...

_meno

ahoj znavena

ludia hladaju lasku vo svete (hladaju prilezitosti)....
miesto aby ju hladali v sebe (pripravenost) .... ale clovek nedokaze robit nieco, na co nie je pripraveny ... nieco ako clovek co vie jazdit do 100km/h sa v 400km/h aute zabije (auto=prilezitost, jazdecke zrucnosti = pripravenost)

z ludi neznamych sa stanu znamymi, ked sa im prehovoris (zombie ludi je to mnoho, staci si vsimnut ked su ludia pri sebe, ako sa podkynaju, pozeraju inde, veci im padaju ...) - hambia sa prejavit ... hambia sa preto, lebo by niekto druhy zistil, aky su

ako su oci zrkadlo do duse, tak ked sa na nas ludia pozeraju .. sme vlastne otvoreni, vidno do nas
(ak sa tam nieco snazime skryt, ukazujeme len tu nasu dobru tvar .. skryvame zlozvyky, problemy, nase nedostatky, hrame divadlo, klameme .. a my vieme ze klameme, a ze ludia co su pri nas citia ze nieco nie je v poriadku a my vnutri vieme ze ich klameme :))

napriklad ja mam nedostatok, ze vobec ma nezaujimaju druhi ludia .. sedim pri nich, pocuvam ich ... ked oni ale prestanu rozpravat, ja nezacnem - lebo moje vnutro nehlada lasku v druhych, nevsima si ich dobre stranky, berie ich ako nepriatelov, ktori ma mozu prekuknut

ale pride mi velmi dolezite, aby si vedela co hladas (aky je, co robi, kam chodi) a co poskytujes (aka si, co robis, kam chodis)

(napr. ked ty nechodis na diskoteky zrejme ho tam nenajdes, a ked chodis plavat a plavanie by si ocakavala aj od partnera - stretnes ho na plavarni)

ked vies, koho hladas, a vies, aka si ... tak si vies prezentovat (predstav si chalana co hlada sebavedome dievca co chodi aj sama na plavaren ... a on hlada, hlada, hlada a pokial ty davas ludom okolo seba najavo, aka, si, tak ta najde.

cesty Bozie a osud funguje tak .. ze ti pridu do cesty ludia, ktorych presne hladas ... stretnete sa na chodbe, pri vchode .... pocitis to tak, ze sa ti rozpumpuje srdce budes chciet 'skryt', nebudes vediet co povedat, kam ist, z kade ides .. duchanepritomna, dychvyrazajuca situacia

to je pomocna ruka ktora ti pomaha, staci ked sa pousmejes, povies nieco duchaplne (ze je dnes fajn voda, ze ma peknu bundu, alebo len ahoj) .. sa date do reci a 'vycitis' aky je to clovek (dobry / zly, mily / chladny, dobroprajny / chamtivy, kludny / uponahlany)

a podla toho budes vediet, ci a aky vztah(kamaratsky, priatelsky, alebo len znamy) ma potencial a rozhodnes sa potom dalej :)

vela stastia :))