Ako by ste vyhovorili samovrazdu?

doubledog

jasne, v principe plati, to co pises.
akurat neni to uplne pravidlo, su aj taki, co o samovrazde hovoria a aj ju spravia.
ale neoznacuj ich za kecalkov, neni to fer, predsa len su to ludia, co dost trpia.

Prezyvka55

doubledog tak castesie sa stava ze pocujes ludi ako sa idu zabit alebo hovoria o tom ze sa zabiju a prd z toho, na druhej strane sa stava ze sa zrazu z kvazi nicoho nic niekto obesi ale nikomu nehovoril o svojich problemoch len to poriesil svojsky.

Skor som sa v zivote stretol s takymito scenarmi ako s tym ze by kecalkovia vykonali to co slubuju, aj ked samozrejme najdu sa aj vynimky aj na jednej aj na druhej strane.

doubledog

jasne, je dost ludi, co len hraju, aby uputali pozornost alebo inak manipulovali svoje okolie.
ale nemozes povedat, ze kto o tom hovori, ten to nechce spravit, to nie je pravda.
legalizaciu eutanazie podporujem aj ja, a tiez si myslim, ze az take vyuzitie by nemala.

Prezyvka55

doubledog ale inak keby bola legalna moznost sa dat zabit tak to vyuzije aj tak malo ludi lebo vacsina ludi iba o samovrazde keca alebo ju robi tak aby prezili na pritiahnute pozornosti, kto sa chce zabit tak sa mu to podari hned takze pre toho cloveka by bola ta eutanazia fajn nemusel by skakat z mosta.

ano pod vlak to je svinstvo ale zas na druhej strane nie kazdy ma gule na to sa obesit, zbrane vela ludi nama. takze vela moznosti ako sa zniest zo sveta ak chces nemas ak to chces co najmenej bolestivou cestou.

doubledog

nijak
ja akurat odradzam ludi, aby sa zabijali tak, ze vznikne bordel a skoda inym ludom.
napr. take skocenie pod vlak musi spravit mrte bordelu, ved niekto to musi aj cistit, vlak ma meskanie atd.

Euva

annemary, choď na psychinu.
Výmenný lístok nepotrebuješ.
Povedz svojim ľuďom, že o čom rozmýšľaš.
Ani netušíš, koľko ľudí aspoň raz malo ťažkú depresiu, koľkí opakovane alebo sa trvalo liečia.
Ak keď slnko nevidíš, ono tam stále na teba čaká.

Prezyvka55

Iveta Michael ked nechce tak potom len keca a stejnak to nespravi nie?
A kto chce ten sa nepyta ale spravi to :)

Iveta Michael

Prezyvka55

15:54

lebo ľudský život vždy stojí za to aby sme oň bojovali ... obzvlášť vtedy ak je človek psychicky na ,,dne,, a nemá síl..oslabený pud sebazáchovy .. v skutočnosti by nechcel zomrieť iba v tom zlom stave to už nezvládne sám,treba mu pomôcť a to neodkladne ..