Neustale vyrazky, pory, sucha plet

Príspevok v téme: Neustale vyrazky, pory, sucha plet
forum232

Zdravim,mam 16 rokov,snad uz treti rok ma trapia problemy s pletou,neustale sa mi robia vyrazky,mam aj pory dost vyrazne na brade na nose dokonca aj na licach a na cele,plet mam zmiesanu raz je sucha raz mastna,pouzivala som uz snad vsetko,masky,kremy,pletove vody,mydla,zinok,vsetko som vyskusala dokonca aj stravu mam celkom zdravu,pijem vela vody a zelene caje,proste nic nepomaha,ked uz mam pocit ze sa toho zbavujem tak nastane nejaky zlom a znova sa vyhadzem,nemam rady uz,a k lekarovi zas nechcem ist so vselijakymi hlupostami predsa som este v puberte,ale myslim ze je to uz mimo normy,co si o tom myslite,mam ist ku koznej,ci nejake tipy?dakujem za kazdu radu..

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať olejčeky ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ... a ako tu už bolo spomenuté veľa piť, žihľavový čaj a veľa vitamínov ...

damasskaruza

Skus oleje eshopikarov.sk, odporúčam ružový olej, hroznový, avokádový a ružovú vodu na denné čistenie pleti.