Aký zelený čaj je dobrý?

chryzantenka

ja si kupujem original matcha, davam si ho s mliekom ako latte, stahujem mi cholesterol dobre, beriem ho z vitarian. sk

liliannna

klea ja pijem tento caj zhruba 10 tyzdnov a mozem povedat, ze vysledky sa postupne ukazuju. Upravila sa mi plet, mam lepsie travenie a co je najlepsie pre mna, nemam problem s rannym vstavanim. Som ako keby taka oddychnuta a plna energie hned z rana. Tak potom napis, ake ucinky ma Matcha na teba :-)

klea112

Tak som teda vyskúšala ten Matcha jdem.cz a celkom fajn. Oproti gunpowdru, ktorý som pila doteraz je úplne iný. Výrazná, ale jemný. Ďakujem za tip :)

winki

Keď, tak určite klasický sypaný a nie v tescu a podobne. Ja obľubujem sencha a gunpowder a samozrejme nedám dopustiť na biele čajíky, ale tie sú drahšie.

doubledog

to hlavne zalezi od toho, aky ti chuti
ja napr. japonske caje vyslovene nemam rad a pijem len cinske.
vyborny je napr. pi-lo-čan

odpovedam

lilanija a profcajovka, asi si neuvedomujes, ze tu je vidno, ze ste ta ista osoba. porusujes pravidla fora, nehovoriac o tom, ze si takto robis antireklamu. skus to poctivo, je to korektnejsie ;-)

dana85

ahoj, tak ja som pouzivala minuly mesiac sayonara zeleny caj a teraz mam hannasaki prim je to zmes zeleneho + cerveneho, a teda vyhovuje mi. cena sa pohybuje okolo 7 eur a teda kupili sme domov aj matcha zeleny caj, ale ja to nemozem pit, je to dost silne a strasne mi vadi, bolo mi potom asi dalsie 3 hodinky z neho tak tazko, ale mama ho pije stale, ta nema s nim problem. a ozaj baby nepocitili se ze vas bolia krize?? alebo oblicky?? z dlhsie pitia zeleneho caju?