Vyrazka na bradavke

LEV

manzelka ma 30rokov.pri druhom porode prisla o maternicu a pred polrokom jej zacalo rast brucho.ona mi tvrdi ze je to preto,lebo nema maternicu.ma s tym niekto nejaku skusenost dost sa tym trapi.DAKUJEM

machulka006

fofala: zahojilo sa mi to same, ale ak mam byt uprimna, teraz by som uz sla, lebo tam mam skaredu jazvicku...

machulka006

Janula:ja som to mala, a teraz tam mam len taky hrbolcek ale uz to nehnisa, predovsetkym si to nevytlaaj prosim ta.lebo si mozem privodit nejaky zapal alebo tazku infekciu....skus ist ku koznej ak ta to ttrebars svrbi alebo pali,pripadne ak to dlho neustupi...vela stastia

fofala

ahoj.ja mam presne to iste ako ty.A tiez si to stale pucim.tak sa ta chcem opytat c i este to mas stale?a ci ti pomohla nejaka mast?maj sa

Mima

Keď ti môžem poradiť tak si nikdy netlač výrážky na bradavke pretože ti to môže skôr poškodiť ako pomôcť. Radšej si na to dávaj nejakú masť trebars nechtíkovu alebo hojivý zázrak z Oriflejmu. Alebo vyskúšaj piť nejaký čaj na prečistenie krvi ( žihlavový alebo praslička roľná všetko je dostupné v lekárni.)