Ignoruje ma moj priateľ

Príspevok v téme: Ignoruje ma moj priateľ
fronculka

ahojte, neviem si pomocť, s mojim priateľom sme spolu len rok a pol čakame malinke uz o dva tyzdne sa ma narodiť. Začiatok nášho vzťahu bol priam rozprávkovy vravel mi ze keby som bola tehotna tak sa odomna nepohne ze mi bude oporou, a teraz je to pravy opak ignoruje ma ked sa rozplacem tak ma pošle kade lahšie.Naletela som sladkym slovam? Vobec sa eciim takto šťastna a myslim že ani pre male to niej dobre... nemam sa komu vyrozpravať, jemu chodia kamarati vyrehoce sa s nimi pride domou uteka ku sestre ku bratovy a ja som cely den zavreta v jednej izbycke vynudena :( fakt z neviem co mam robit co mu mam povedat ako pohrozit, nic nechcem len aby si ma viac vazil.....

MultiLevel

Chcela som ti napisat cosi uplne ine, ale nastastie som si vsimla aj ostatne komenty. Zbal sa a v ziadnom pripade s nim neostavaj. Ano, urobila si chybu, ano, bola si zrejme zaslepena, ano, mozes si za to sama...Ale tvoji rodicia ta urcite prijmu pokial si pred nimi priznas chybu a olutujes to. Vobec sa im necuduj, ze k tomu celemu zaujali postoj, aky zaujali, pretoze az budes starsia, pochopis...Oni videli tvoj vztah triezvo, ty vsak nie. Dolezite je, aby ste si opat nasli k sebe cestu, lebo oni ti mozu naozaj pomoct. A hlavne im do buducna viac doveruj, nedaj sa opantat sladkymi recami, nezacni chodit len tak s hoc kym, aby si niekoho mala. Maj trosku svojej hrdosti, bud hrda na to, ze si zena, ze budes matka :)
S priatelom neostavaj, pokial ta teraz takto ignoruje, moze to smerovat postupne do ovela horsich situacii. Zavolaj vasim, alebo ich navstiv, objasni im celu situaciu, popros o odpustenie, priznaj si chybu. Ked si s nimi urovnas vztahy, zo dna na den sa prosto zbal a chod opat byvat k nim...Vela stastia!

alexandra553

...a mam krasnu dceru,som stastna a hrda,ze som to dokazala.Ty si v prvom rade uvedom,ze ked si ta nevazi ob,nebude si ta vazit ani tvoje dieta!Vies si naozaj predstavit,ze to male bude zit v takom prostredi?Bude vidiet,pocut 'ocka' ako ta bije,nadava a ponizuje vsade,kam vkrocite!Toto si zlatko uvedom.Chod prec kym mas na to silu.Tvoji rodicia ta miluju,inak by im bolo lahostajne s kym zijes a vseeetko by ti dovolili.No rodic,ktory miluje svoje dieta,tak taky rodic ukaze dietatu,to teda nie,nekomunikuje,ignoruje..ale len preto,lebo v zufalstve caka,kym sa jeho dieta nevrati spat,aby ho mohol znova k sebe pritulit.Takze chod k rodicom

alexandra553

Radím ti tak preto,lebo som presne toto,co opisujes,zazila na vlastnej kozi.Rozpoviem ti svoj pribeh a verim,ze ti pomoze otvorit oci....Chodili sme spolu nieco vyse dvoch rokov!Bol to uzasny chlap!Vtedy....Bol slusny,cisty,fesny,dokonca pracoval a zarabal v stalej praci!To znamena,ze vo firme si boli ako rodina...s bielimi.Pisem mozno ako rasistka,ale nie som...no skrstim to.Spoznali sme sa v praci,bol to krasny muz,dokonca mal vystupovanie hodne len gentlemanov,ja som sa samozrejme zalubila po same usi! Nikdy mi ani len nenapadlo hanbit sa za to,ze je cigan!!A takto dni,mesiace,roky plynuli...vsetko bolo idealne,ako z romanu.Ako vo sne...No otehotnela som.Jasne,potesil sa,ale zlato,co sa dialo potom..zmenil sa uplne,to bol zrazu uplne iny clovek.Bol vulgarny,opovrhoval mnou a vsetkym co sa mna tykalo,nic nebolo dobre,vsetko,ALE VSETKO bolo zle a on mal dovod ma zmlatit.Podotykam,bola som tehotna a nepamatam mesiac kedy by ma nebil.Bil ma brutalne.Ako chlapa...Ale to je uz jedno,chcem otvorit oci tebe,ked som toto citala,nedalo mi to.Porod dietatko a chod od neho prec!Chod k rodicom,ja som pri nich dodnes a tiez to brali tak ako tvoji rodicia.No nakoniec som bola sama dojata z toho,ze a s laskou prijali spat.A

citron

Ty si socialny pripad dievca. Nechod do Irska, tam ta preda na prostituciu a ktovie ako dopadne tvoje dieta. Rodinu mas na hovno tak sa zamilujes do prveho co o teba prejavi zaujem, z blata do kaluze, vzdelanie ziadne, chces cely zivot zit na socialne a plodit jedno dieta za druhym? Hladaj pomoc , ak ta rodina odmieta, skus socialne ubytovne pre matky, dopln si vzdelanie, hlavne neostavaj v tom bahne, lebo tam skonci aj dieta

Maoam

inak ak ostanes doma u rodicov a budes slobodna matka, pravne mas narok potom aj na prispevok od statu a ak nebude platit vyzivne, riesi sa to sudnou cestou

podstatne je, aby si mala strechu nad hlavou a pomoc a oporu...aby ste to s babom zvladli...

a neskor, si este mladucka, ked maly/a pojde do skolky, kludne mozes dorobit aj skolu alebo ist aj studovat, nebudes prva ani posledna

jedine dolezite je odist od tohoto chlapa...nic ine

Maoam

mile moje dievcatko, neuvedomujes si bohuzial vaznost situacie ani povahu svojho priatela a hlavne s nou spojene nasledky

otazka casu, kedy zacnu facky ci bitky, lenze budes po porode a budes mat male babo, psychicky ta tyra uz teraz

JE UPLNE SUMAFUK; ZE TVOJ OTEC SA HNEVA, je to pochopitelne, kebyze si ty otec a tvoja 17-18r. dcera si najde priatela-Roma (nemyslim rasisticky, ale kvoli ich mentalite a pre nich je väcsinou nromalne byt nasilny voci partnerke) + jeho hnev = hlavne STRACH o teba + si si podla neho s prepacenim pos*ala buducnost.....

nevadi - CHOD OKAMZITE DOMOV K RODICOM, porod, rodicia ti pomozu, kludne prid s placom a taskou s par vecami, rodicia pochopia, aj ked budu hulakat a neviem co, nemyslim, ze ta 2 tyzdne pred porodom vyrazia na ulicu vo februari....

bez domov a na priatela kasli

sustred sa hlavne na seba a na malicke a prajem ti,a by ste porod dobre zvladli a rodicom sa kludne aj ospravedln, poprosit o pomoc v takejto situacii nie je ziadna hanba

si v NUDZI a tam treba konat, rychlo

priatelovi nehovor, kde si

foter ho poriesi, alebo polisi

nathalia8

ach dievča,odíď vidíš že to nemá zmysel,neváži si ťa-ako by ste žili,ako by dal tvojmu dieťaťu čo potrebuje,je to hulvát,zmizni čím skor,nič nevysvetľuj,nestojí o teba-ešte ti nakoniec povie že si mu skazila život,

fronculka

neviem no on ma pocit ze je nieco viac odomna ze ked byvam pod jeho strechou tak mam drzat hubu, dnes mi povedal ze nemam nanho zdvyhat hlas ze toto si nemam ja co dovolit a ze mam ist do pici a podobne hnusne vyrazy ktore sa len tak priehladnut nedaju aj ked som ticho a snazim sa ho nevnimat stale si najde nieco bodaj by mi vynadal ponizil a aby ma videl plakat a trapit sa