Pritahujem zufalcov

Príspevok v téme: Pritahujem zufalcov
kivik

Baby mate niektora podobny problem? Ja neviem cim to je no v poslednej dobe sa na mna lepia sami zufalci. Ja som k nim len mila a oni si to vysvetluju po svojom a potom su dotieravi a nedaju mi pokoj zaplavuju ma zufalymi smskami aby som im dala sancu a ospevuju ma az je to prehnane. A najhorsie je ze aj ked ich odmietnem stale si to odmietaju pripustit a este svoju snahu znasobia. Mna taketo typy absolutne nepritahuju takeho chalana si nedokazem vazit a na takomto spravani mi nepride nic chlapske. A zas chalani co sa mi pacia pritahuju ma ti o mna nemaju zaujem. Neviem ci vysielam nejake zufale signaly no nemyslim si to. Co si o tom myslite?

sampon

V kazdej vete je chyba v tom clanku. Ale zas kivik pise, ze ti uspesni nemaju o nu zaujem. Tak jej to vobec nepomoze.

Euva

cau, ja1122333, dobrá pripomienka.
Určite nie je hneď zúfalec muž, ktorý ženu osloví.
Viem si predstaviť tému na tom fore takouto otázkou: Kto je zúfalec?

V medzičase som zaklikala a páči sa mi toto: Zúfalcov život pripomína na prvý pohľad sériu nespravodlivých udalostí a nešťastných náhod, pričom ich rozmery môžu byť malé až celospoločenské. Jeho život a kariéra sú často zamrznuté na mŕtvom bode.
... chlapa, ktorý Vás ťahá dole namiesto toho, aby Vás robil šťastnou je Vám čert dlžen.
diva.aktuality.sk
Dievčatá, stále platí: Muž, ktorý ma neposilní, nie je ten pravý.

zita11

sampon, zaujimave. Pises, ze Euva ti nestoji za odpoved a pritom jej odpovedas a ona tebe uz nie ...
Pozrela som si zopar tvojich prispevkov. Niektore su od veci a znevazujuce prispievatela. S tou tvojou skusenostou si ma po
bavil. Fakt argunment.

Euva, rada citam co pises. Nenapises si mail ?
Suhlasim s xxy, zufalcov je viac, nez sa zda. Na oboch stranach.
Kivik, trpezlivost. Ak budes chodit s niekym nespravnym, tazsie ta oslovi ta ten - mozno - spravny. Ale su aj chalani,ktorym robi dobre, ked niekomu preberu babu. Ale myslim si, za na vazny vztah by som chcela chalana imponujuceho ale bez frajerskych sposobov. Trpezlivost. Pracuj alebo studuj, venuj sa svojim zalubam a bud si vedoma svojej ceny. Pri kontakte bud priatelska, uvolnena. Pozoruj bez zloby dievcata,ktore ten dar maju.
Ak budes nadbiehat, chovat sa snazivo, hned pomahat, riesit za niekoho jeho problemy - prepac, vtedy budes aj ty posobit trocha moc snazivo (nechcem pisat silne slova, ze - ze zufalo). Ked prejavis velky zaujem o vztah, lahko mas hned na krku zufalca, loosera, parazita,..
Hlavu hore! Kludne davaj najavo,ze radsej budes sama, nez stracat cas s niekym neperspektivnym.

kivik

Dakujem vam za povzbudive slova asi mate pravdu ked pisete ze nemam stastie na chalanov a mala by som tomu dat cas :-) no citim sa strasne sama obcas a chcela by som niekoho lubit a aby aj on lubil mna a mozno aj tieto moje pocity pritahuju ku mne rovnako osamelych ludi ktori su z toho zufali teda plati ze vrana k vrane sada ale tazko je necitit sa sam ked som vlastne sama :-( a na prispievatela menom sampon radsej nereagujem ten ma tusim vazny problem sam so sebou a nie este aby dokazal radit niekomu inemu..

ceraalba

euva vystihla si to a sampon ako skoda minat slova, loser ;). kivik k tebe, mas asi zatial smolu, neber to tak tragicky, poznam kopu dievcat, zien co nemaju stastie na chalana, jedna si najde furt nejakych co su psychicky mierne natrhli a bud ju biju, chorobne ziarlia alebo nieco ine. neboj skratka odmietaj tych, ktorych nelubis a pockaj na spravneho :)

pompiKolačik

Ked tak citam tvoju temu uvedomujem si, ze som vlastne i ja nestastna ...... mam hrozny problem doverovat muzom, lebo stale sa na mna "pricucne" nejaky ...ehm .... zenaty, alebo VRAJ nezenaty, alebo VRAJ slobodny bez priatelky, prilis mlady pre mna, rozvedeny no proste katastrofa. Jeden nema doma dost sexu, iny porozumenia, treti sa pri nej neciti ako chlap, az po tych, ktori proste nedokazu odolat (zene) ...... je pravda, ze mna pritahuje zrelost, rozvaznost, sarm mam rada uspech, hlavne ten svoj uspech, nemam potrebu, aby ma prave muz katapultoval do sveta luxusu .... no ak to takto pojde dalej, skonci moj zivot hrozne ..... nudne

Euva

sampon, zasa, aha:
"pisem zo skusenosti. Lebo som mal priatelku, ktora vyzerala velmi krasne s mejkapom. Ked si ho dala dole, tak som od nej usiel. Sebavedomie jej rozhodne nechybalo, ked ten mejkap mala aj ked na to mohla byt skor hrda firma, ktora vyrabala ten mejkap, ako ona."
Jedna perla vedľa druhej.
Povedal si veľa zlého o sebe a nič zlé o tvojej bývalej priateľke.
A teraz to vyzerá, že o ostatných dievčatách a ženách usudzuješ podľa tejto "skúsenosti". Máš pravdu, uteč.