Pritahujem zufalcov

Príspevok v téme: Pritahujem zufalcov
kivik

Baby mate niektora podobny problem? Ja neviem cim to je no v poslednej dobe sa na mna lepia sami zufalci. Ja som k nim len mila a oni si to vysvetluju po svojom a potom su dotieravi a nedaju mi pokoj zaplavuju ma zufalymi smskami aby som im dala sancu a ospevuju ma az je to prehnane. A najhorsie je ze aj ked ich odmietnem stale si to odmietaju pripustit a este svoju snahu znasobia. Mna taketo typy absolutne nepritahuju takeho chalana si nedokazem vazit a na takomto spravani mi nepride nic chlapske. A zas chalani co sa mi pacia pritahuju ma ti o mna nemaju zaujem. Neviem ci vysielam nejake zufale signaly no nemyslim si to. Co si o tom myslite?

gyzmo

@sadomaso666
ale ona aspon nedobiedza za každú cenu! (teda aspon predpokladám) to že sa niekto páči niekomu komu sa nepáči je bežné a úplne normálne. Ale to že otravne dobiedza aj napriek tomu že svoju "nenáklonnosť" vyjadrí normálne nieje. Tj ona je normálna (pokial nerobí to isté), tí zúfalci nie. No problém môže nastať ak svoju "nenáklonnosť" nevijadrí dosť jasne.

sadomaso666

A zas chalani co sa mi pacia pritahuju ma ti o mna nemaju zaujem.

toto hovori za vsetko..

len z opacnej strany ;)

gyzmo

Milá buť aj nadalej. No keď začnú prvé takéto príznaky (zúfalej snahy) buť nekompromisná! Ak niekto začne po tebe zúfalo ísť a ty ho určite nechceš, vtedy musíš prestať byť milá. Nesnažiť sa vysvetliť mu to jemne. Jasne, dôrazne mu to povedať (nie naznačiť!) že nemáš záujem. Ak ani toto nepomôže, treba poučiť tvrdšie, no zaručene spolahlivé spôsoby. Najjednoduhšie je ho pri tom trochu ponížiť, a záujem už mať nebude. Netvrdím zas že máš byť hyenistická mrcha, a ponižovať niekoho! Ale stačí že použiješ mierny výsmech, a garantujem ti že to dotyčného poníži dosť na to, aby si uvedomil že nemáš záujem. Je to trochu kruté, ale efektívne. Áno môže to byť trochu tažké ak je aj ten chalan veľmi milý a dobrý chlapec. Ale neboj sa. Takýto ľudia sa s tým už pravdepodobne vela krát stretli, ženy to robia bežne, už od najskoršieho obdobia, kedy sa rodia len tie prvé vsťahy.

Sejla

však ja sa ti neposmievam, take it easy. ALe je pravda, že to nie je bohvie aký problém, stačí vytrvalo ignorovať a hotovo.

Sejla

tak k nim nebuď milá, však to je jasné, že chlapi sú domýšľaví. A ako sa vôbec dostanú k tvojmu číslu?