Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

zsuzska

Hamula vec sa ma tak, ze mnohokrat mame nerealne predstavy. Respektive aj realne, ale to potom nemusi vyzerat dobre. Ide hlavne o to aby tie prsia vyzerali dobre aj k telu :) Aby neboli prilis velke alebo tak :)

hamula

Myslím, že je. Veľmi by som chcela mať prsia ako mnohé iné baby. Aj keď jasné, že skôr pekné prsia majú mladé baby, čo ešte nemajú deti, ale ja by som chcela mať také aj teraz. Čo máš na mysli tým, či sú tvoje predstavy reálne? Nerozumiem?

dadusdus

Hamula je potrebné si zvážiť veľa vecí. Najmä je potrebné aby si si ujasnila, či práve toto je to, čo ťa urobí šťastnou. Lebo ja som toho vyskúšala veľmi veľa predtým ako som sa vôbec na takýto zákrok odhodlala, nič nepomáhalo a ako jedinú možnosť som potom videla operáciu, najskôr som zašla do Centra plastickej a estetickej chirurgie na konzultáciu, že či sú moje predstavy vôbec čo sa týka nových pŕs aj reálne a podobné veci a o pár týždňov som potom podstúpila zákrok. Bála som sa ako to vezme okolie, ale potom som si uvedomila, že ide o mna, nie o to ako to kto vezme ;)

hamula

Prišlo leto a s ním moje obavy. Rok, čo rok sa mi vracajú. Ide o to, že mám problém s prsiami. Ten hore mi ich veľa nenadelil a to ma celkom trápi. Mám už dve dietky, ktoré som obe kojila a moje prsia sa ešte viac stratili. Som z toho nešťastná. Preto uvažujem, že by som podsúpila takýto zákrok avšak neviem, čo všetko si mám zvážiť predtým, než do toho pôjdem.

Chrisiana

a to akože môžem povedať, že moja sestra nie je ani zďaleka nejaká hrdinka, že by prežila každú bolesť alebo čo. Na niektoré veci je aj fest citlivá, ale keď ona toto zvládla ako hrdinka, tak myslím, že všetko sa to dá zvládnuť. Predsa len žena ma tak na dosah novú budúcnosť :)

dadusdus

Chrisiana je to tak proste, lebo toto je vec, ktorá ti od základov zmení život. Inak žena začne sama seba vnímať a inak ju začne vnímať aj okolie a predsa len to sebavedomie a ten v podstate nový život je veľkou motiváciou :)

gabrieeelka

Chrisiana to máš proste tak, keď po niečom veľmi túžiš, tak ideš za tým aj cez mŕtvoly. Aspoň teda u nás sa to tak hovorí. Takže tá bolesť je fakt nič a dá sa to zvládnuť ľavou zadnou. A predsa len povedzme si ako sa veci majú my zvládneme toho oveľa viac ako muži ;)

Chrisiana

dadusdus presne toto je vec, ktorú povedala aj sestra, že tá bolesť tam je ale dá sa to vydržať. A najmä keď si žena spomenie na ten výsledok aký ju čaká, keď sa všetko pekne zahojí, tak to je také dosť motivujúce, že aj na bolesť zabudneš :) aspoň teda podľa slov mojej drahej sestry :)

dadusdus

Zvedavá koľko trvajú bolesti? Tie prvé dni po zákroku sú také, že sa cítiš inak. Trošku to pobolieva, ale osobne ja som už zažila aj väčšiu bolesť ako bola po zákroku, ale keby náhodou máš pocit, že to nezvládaš, tak si môžeš dať kľudne tabletku proti bolesti, malo by sa ti uľaviť. A potom už ten štvrtý, piaty deň a potom každý ďalší už je to lepšie ;)

Veronika879

Zvedavá ahoj :) trápia ťa tie isté otázky, ktoré trápili aj mňa. Keďže už mám termín zákroku, tak už viacero vecí ohľadne zákroku viem. Vyšetrenia sa pred zákrokom musia urobiť mnohé, keďže ide o celkovú anestéziu, ale to so všetkým ťa oboznámia na konzultácii a myslím, že z tých vyšetrení netreba mať nejako obavy. No čo sa týka lekára, tak pýtaš sa z okolia TT tam ti moc osobne nepomôžem, lebo som sa rozhodla pre kliniku v KE, ale môžem ti povedať, že myslím, že za dobrým lekárom sa oplatí aj cestovať ;)