Silikonove prsia

Príspevok v téme: Silikonove prsia
jajakarinka

Ahojte chystam sa k dr.cervenovi na silikonove prsia opku mam1aprila....... podstupila som u neho aj mastopexiu aj horne a dolne viecka .....ak mate otazky kludne sa pytajte rada odpoviem......je to super odbornik a aj ako clovek je super citila som sa u neho v ordinacii ako doma a terazsi otvoril novu kliniku kde to je na velmi vysokej urovni:-)

filomenka_39

pytala som sa cervena, kedze tu tie polyuretanove implantaty nejaky nick stale vychvaluje. Je to uplny vymysel! Nerobi s nim, ani katalog nemal! Ma odskusane znacky, ktorym doveruje a neriskuje s niecym novym.

Stéviasladká

Lilith888

Ak si sa rozhodla pre implantáty, pýtaj si polyuretánové, pretože muži ich na dotyk nerozoznajú práve kvôli tomu PU - je mäkší a nepohybuje sa. Ak si sa tiež rozhodla pre Cervena - on s nimi robí. Ak nechceš implantáty, je tu ešte kyselina hyalurónová. Pozri na www.facebook.com.

Lilith888

Baby zvažujem túto operáciu, mám výšku 170 a váhu 55 kg, ale svalová hmota, pretože cvičím, takže mám plochejšiu hruď, obvod 88cm cez prsia pri šírke bokov 90. Ale jedna vec ma odradzuje, pýtala som sa na mužský názor, páni všetci tvrdia, že silikóny sú hnus a podobne, že na dotyk je to otrasné, že pri sexe je to otrasné,lebo sa to neprirodzene pohupuje :P doslova...a hlavne ten dotyk, že to nie je ono. Aké to v skutočnosti je? Popíšte mi prosím vás, či po zákroku zostáva jazva...potrebovala by som sa rozhodnúť. Ďakujem

Luky2112

Lila22
budem mat vysoky profil,moja vyska 170,vaha 54,pod prsiami 74 a pooperacnu mi dal 65D (sice neviem preco mi dal 65 ked mam obvod 74) ty budes mat aku pooperacnu?jasne ked budem moct tak dam vediet ci zijem ;)

jajakarinka

Lila22.... ja som krpec mam 160cm ale obvod prs mam teraz 90cm ja som dost sportovo stavana. Nemam fotky tu este teraz ale chcem si ich dat ty uz mas fotky tu ? Ano je to par mm viem to lebo som sa ho na to pytala.... ved budes na tej konzultacii tak sa spytaj ja som moc velke nechcela ale svoje som mala stvorky

Lila22

Luky2112

Ahoj :-) tak aj ja si dam asi 375 ml.. tusim na sirku je tam rozdiel 1 mm a na vysku 2 mm..aky ti dal profil? Vysoky alebo stredny? Aku ti vypocital podprsenku? Napis potom ako si dopadla :-)

Luky2112

Lila22
Ahoj :) ja idem o tyzden na opku a tiez mi dr. najskor prikladal 300,potom 375 a potom 350 :) zostali sme na tych 350 lebo ja som nechcela mat nejake mega prsia ale teraz som si obejdnala tie 375 ml,tiez som citala od vela bab ze sa im malilo tak som radsej dala aj ja vacsie a myslim si az taky velky rozdiel v tom nebude....

Lila22

Ja som mu najskôr povedala že nechcem moc veľke prsia.. najprv skúšal 300 ml a potom sme skúšali 350 ml.. skúsil 375 ml a povedal že aj to by vizeralo super ale že necháme 350 ml. lenže keď tak teraz nad tým rozmýšlam, neviem či by nebolo lepšie dať si tie 375 ml.. som dosť vysoká, mam 172 cm a navyše mi dal stredný profil ktorý nie je moc dopredu..

jajakarinka ako píšeš je to v podstate par mm .. ty máš koľko cm? máš tu aj fotku ako vizeráš teraz, pre porovnanie :-)