Trpnutie tela

anka89

ODPOVEDAM zaujimalo by ma z akej antikoncepcie ti trpla hlava a krk a co za fatalne nasledky si mala ,mam dojem ,ze antikoncepcia skodi a ma vedlajsie neziaduce ucinky ,nie som proti nej ale....

odpovedam

Nie je pravda, ze lieky chorobu neliecia, iba potlacaju symptomy. Su lieky, co priamo liecia a su lieky, ktore su urcene na potlacanie symptomov, aby sa clovek citil lepsie. To neznamena, ze sa nema liecit. _meno, nastuduj si mechanizmus fungovania lieciv a nepis tu zavadzajuce faktoidy. V UK by si za to mohol/mohla ist do basy.

Kali 367, pri trpnuti moze ist o napr. zaseknuty nerv, zablokovanu chrbticu, pripadne skoliozu. Dnes to ma vela ludi, ak nie vacsina. Takze chod najprv na neurologiu. Tazko cez internet radit nieco konkretnejsie. Mne trpla hlava a krk z antikoncepcie a takmer to malo fatalne nasledky- zvysena zrazavost krvi. Takze nechaj sa radsej osobne vysetrit lekarom, zlepsi si zivotny styl, cvic, uvolnuj svalstvo a zlepsi si drzanie tela.

_meno

ahoj Kali367

ludske telo stvoril Boh so schopnostou autoregeneracie.

si opity, vytriezvies.
si unaveny - oddychnes si.
porezal si sa - zahojis sa.
zjedol si otravu - vylucis ju.

telo sa lieci zvnutra (liecies dusu aj telo) - inak ak nasledok odstranis(telo), choroba sa ti bude neustale vracat(bo dusa je ma v sebe necistoty).

(podobne ako lieky nemozte vysadit, lebo vrati sa Vam choroba, ktoru lieky potlacaju, resp. chorobu stale mate, len priznaky su utlmene .. ako ked je plny smetny kos, a miesto vysypania sa neustale utlaca a utlaca)

--------------
treba ti sa vela rozcvicovat .. zacni sa venovat joge a reiki

ak nemas moznost ist do mesta alebo prostriedky, internet je zadarmo s info z celej zemegule.

ako telo zacnes uvolnovat, pocitis zmenu, ktoru nejde opisat slovami.

--------------

zivot je cesta - tao ... mozno co ti teraz pisem, sa ti zda nezmyselne (tvoja zivotna cesta, dusa este nerozumie takymto veciam, bo presla mensiu cestu / alebo inu).

Je len na tebe, ci chces zostat sediet v strede cesty a plakat .. alebo ist do predu a uzivat si zmeny zivota.

Z mojej skusenosti ti mozem odporucit len tie 2 veci 'joga a reiki'.

p.s. clovek co presiel 'dlhsiu' cestu v tomto smere, Nam samozrejme moze ponuknnut pokrokovejsie riesenia, ktorym nebudeme obaja rozumiet :) to ze niecomu teraz nerozumieme, nam ale ponechava moznost to prijat, alebo dokonca tomu porozumiet - samozrejme ak chceme (ist po ceste zivota.)

Vela stastia Kali367