Preco je vlastne so mnou?

Príspevok v téme: Preco je vlastne so mnou?
bonbon

mam priatela uz nieco vyse pol roka. problem je ze nikam spolu nechodime, ked tak kazdy zvlast. on chodi do baru s kamosmi, na koncert, disko..von.. nie zeby som mu nedopriala travit cas aj s priatelmi, ale keby sa ma aspon raz spyta, ci nechcem ist s nimi, alebo ci niekam nepojdeme my dvaja. nic take, sice sme spolu ale akoby nechcel so mnou nikam chodit. neviem co si mam o tom mysliet. ked sa ho spytam nejak opatrne na tuto temu, tak to odignoruje alebo zahovori nejako.

Euva

bonbon, pre mňa by to bol dôvod na rozchod. Neváži si ťa.
Chvíľku ťa to bude bolieť, ale nájdeš si niekoho pre teba lepšieho. Pracuj, alebo študuj, záľuby .. prosto pracuj na sebe a potom si buď vedomá svojej ceny.

gyzmo

A ty si jeho už niekde zobrala? Ty si už niekedy navrhla aby ste spolu niekde išli?
To že chce byť s kamarátmi bez teba je celkom pochopitelné. Veľa mužov má takú povahu. Ako muž ti viem povedať, že môže byť tažké sa venovať aj prietelke, aj kamarátom naaraz, obzvlášť keď je zvyknutý že párty je pre neho skôr mužská záležitosť. Skôr by som sa zameral na hladanie nejakej spoločnej aktivity, pri ktorej ho budeš mať viac pre seba. Neviem čo okrem párty baví teba, neviem čo okrem párty baví jeho. Ale ak je jeho "párty život" určený výhrane pre kamarátov, asi to moc nezmeníš.

nathalia8

ved sa s ním porozprávaj,mohla by si??ved chceš vediet čo ti povie,ak to nemá zmysle,načo zabijat svoj čas s ním:(

BONBON

nemyslim ze sa ma za co hanbit, vyzeram dobre :) a to sa akoze nechvalim.. ale nechapem jeho postoj.. bud to so mnou nemysli vazne alebo neviem

_meno

ahoj bonbon

odpoved predsa poznas. staci len prijat realitu.

tym nevravim, ze na 'chybe' je on:
Mozno si ty v pohode, len on je nevyrovnany. Mozno je on v pohode a len ty si nevyrovnana.
A mozno na seba kydate navzajom.
A mozno ste obaja v pohode, len ste ine povahy / vek / situacia. A mozno uplne zle tipujem realitu.

netreba sa hnevat, ze nase predstavy su ine, ako skutocnost .. predstav moze byt nekonecno, realita je len 1na.

je len na nas, ci chceme zit v predstavach, alebo v realite.

vela stastia bonbon