Orál - ako sa uvolniť?-sex

Príspevok v téme: Orál - ako sa uvolniť?-sex
olivia91

Mám priateľa už vyše 4 mesiace, spávame spolu, je to úžasné ale mám problém s orálom. Aj v predchádzajúcich vzťahoch som to tak mala, nedokážem sa uvolniť a urobiť mu to ústami. S exom som to skúšala pár krát aj sme vždy dosiahli vrchol, ale necítim sa pritom prirodzene a tak sa tomu vyhýbam. Priateľ ma do ničoho nenúti ale vidím na ňom, že mu to chýba. Už som mu aj navrhla, nech ma trošku "opije" a dodá mi to odvahu, ale on to takým spôsobom nechce riešiť. Sem tam mám aj chuť mu to spraviť ústami, ale proste neviem vypnúť a nemyslieť na to čo budem robiť a ako budem pri tom vyzerať. A bojím sa tiež že uz ani neviem ako sa to robí. Viete mi prosím poradiť? ako sa uvolniť? dakujem pekne

winki

sa nazývaj sama takým menom....sa len na vás smejem puťky.....:D Mám jedného a jeden mis trieka vsade a miluje to :D :D :D čo viac treba.

whisky

je ine ho mat vo vagine co je normalne a ine ho dat do ust a vyzerat pritom ako keby sa chcel clovek zadlavit s hadicou od vysavaca a este ked ta napne.
a tebe vinki sa divim ze este si nechas vystriekat fuuuuuj hnus. st*ka.

winki

Inak veľmi sa musím smiať, ako sa Vám hnusí zobrať pipíka do úst a protim bez problémov si ho pustíte do iného otvoru :D a orál z jeho strany samozrejme považujete za samozrejmosť :D:D:D

Milujem jeho, milujem jeho vôňu, milujem jeho pach a nemám problém ho vzfajčiť a prehltnúť kedykoľvek a tak isto aj on mna. ?D

whisky

ak sa ti hnusi nerob mu ho a hotovo. Ja to svojmu tiez nerobim len malokedy lebo sa mi hnusi brat jeho pipika do mojich ust aj to sa musi poriadne osprchovat :D
a uz vobec mu nedovolim ak mu niekedy robim oral co je malokedy ako som spominala aby sa mi do ust vystriekal.