Kto sa chystá k Dr.Červeňovi?

bibie

Ahojte kočky ...termin mam 13.4.2015 anatomicke nagor 545ml vysoký profil pod prsom rez...1x operacia u nho.. obavam sa ze to bude male na moju výsku 188 :D nechcela som na to ist ale po velkom ubytku vahy mi nic neostavalo...rozhodoval sa aj nad 610ml ale nakoniec 545ml ,bola som tam uy 2x na konzultacii ohladne velkosti..chcela som gulate ale vraj sa to u mna neda (co už)...najprv ale eurosilikon a na druhý krat ze nagor ...vraj to bude draksie ale ked som sa ho spýtala o kolko a vystrašene tak povedal ze v poriadku cenu nehame jak sme sa aj dohodli...mam z toho obavy kocky .... má to byt 85/C no ja furt uvazujem nad 610ml...

lauritania

ahojte ... ja idem 4.3. na augmentaciu. BB , dr. Červeň . Budú anatomy , 410ml , pod sval pri výške 166cm a vahe 55kg. Som už aj rok po mastopexii /uprave prs/ . Budem mať dva zákroky v jednom /pri jednej anasteze / Druhá plastika bude : plastika stehien , povytiahnutie a zredukovanie poklesnutej kože po velkom úbytku váhy.
.... už som aj niekde prispela týmto príspevkom - v témach silikony / červen ... :D

jajakarinka

Presne tak nechame sa prekvapit:-) napisem ako som dopadla a potom aj ty:-) som zvedava ake to budeme mat:-) hlavne mu doveruj je to nsjlepsi odbornik akeho poznam :-) no hadam sa tam stretneme a budem tam na teba mysliet ako to prezivas pred opkou:-)

jajakarinka

Tak to zalezi od toho ake mas prsia aky siroky mas hrudnik aj podla toho to dava ze aku mas predstavu.... mne to bude robit zospodu vies keby si dala ten isty inplantat aky mame my dve na kazdej babe to ukaze inak ver mu najlepsie vie co robi vidis mame tu istu velkost ty budes mat75d. Ja 80 c ..... ak a chces nieco spytat mu zavolaj rad a ochotne ti odpovie ... a ak sa to neda u teba popod pazuchy tak vie co hovori segry maju popod prsia a neni im nic vidno ani mne po mastopexii nic neni vidno .....tak hlavne ako som pisala ja uz mam dcerku videla som baby co maju inplantaty a potom mali deti a tie prsia sa im uplne zmenili

Lila22

Viac sa mi pačia tie okrúhle..aspoň fotky čo som videla..nevies podla čoho sa to určuje? že komu okrúhle a komu anatomy?..všade čítam niečo iné..dokonca mi to nebude robiť ani cez pazuchu lebo sa to vraj neda u mna..videla som baby čo robil a mali to super niektoré, tak mu chcem ukazať ešte pred zákrokom že ako by som to približne chcela..uvidime:))vezie ma priateľ..

jajakarinka

A preco si chcela gulate?moje sestry maju slzickovite a maju ich krasne. Ja som zo ziliny a domov ako pojdes? No tak ale ja mam uz aj dcerku a mam 34 rokov podstupila som u neho aj mastopexiu lebo po porode. Som mala strasne prsia ale potom som moc schudla a prve co som schudla boli prsia ...