Kto sa chystá k Dr.Červeňovi?

Lila22

ja som vtedy profil neriešila, riešili sme hlavne veľkosť a tak až doma som zistila že mam stredný profil, mam na faktúre 801 350 ml, to je podľa tabulky siklienky stredny profil.. on mi navrhoval anatomické ale tie som nechcela, stale som mu hovorila že chcem guľaté prsia a on že mi da ohruhe a že mi ich uloži trošku nižšie.. tak som zvedava čo z toho bude..

jajakarinka

Bolo by fajn sa tam stretnut.....zistila som to na internete ze mam vysoky profil urcil mi to sam ja som mu povedala ze potrebujem vrch hlavne vyplnit a nechala som to na nom lebo vie co robi budem mat okruhle na papieri co si dostala ke si mas objednat tam mam napisane eurosilicone 81 350ml. Ty tam mas ako napisane? Zevraj okruhle urobia krajsi a plnsi dekolt ja idem na 7 -45 rano

Lila22

jajakarinka, tak držim palce aby ti to dobre dopadlo, možno sa uvidíme, 2. tam mam byť už na 7mu ráno.. ten vysoký profil ti určil on alebo si ho chcela sama? ja som s ním na konzultačke riešila všetko okrem toho profilu a až neskôr doma som zistila že mi určil stredný profil ale neviem na základe čoho.. a budeš mať okrúhle alebo anatomy? mne chcel dať anatomy ale nakoniec sme sa dohodli na okrúhlych.

jajakarinka

Ahoj ja idem 1aprila budem mat 350eurosilikon vysoky profil....sestry maju tiez jedna ma370a ta druha 400 alebo 450 podla toho co pises by si mala mat krasne stvorky