Opakované mykózy

Príspevok v téme: Opakované mykózy
mackani

Ahojte, mám 17 rokov a mávam opakované mykózy, doktor mi už dávnejšie predpísal Macmiror masť, pomohol raz a teraz ked si ho dám už vôbec. Veľmi ma svrbí a bolí pošva a mám tvarohovitý výtok bez zápachu. Mám znovu navštíviť gynekologa alebo pomôžu nejaké mastičky z lekárne?
A ešte mám otázku, nechcem aby to vyznelo nejak vulgárne,len potrebujem poradiť. Ked si vložím celý prst do pošvy, tak ako sa ten vchod zahýba doľava, tak cítim nejakú prekážku, ako nejaký výrastok, chcem sa opýtať či to tam aj vy máte. Aby som sa zbytočne nelakala. Dakujem.

tekvicka60

ja wobenzym beriem tyzden a zatial si davam pat tabletiek trikrat denne ale uz asi nie dlho a znizim davku lebo mykoza uz ustupila a myslim, ze kombinacia wobenzymu a cipiek mi naozaj konecne zabrala :)

zdrava777

wobenzym povazujem naozaj za zazrak bez ktoreho si uz ani zivot neviem predstavit vrelo ho odporucam kazdemu kto trpi na choroby aj zenske problemy je naozaj skvely :)

_Hanach_

kazdy liek ma nejake neziaduce ucinky nie? pre mna bolo pri uzivani Wobenzymu podstatne, ze mi pomohol vyriesit moj nikdynekonciaci problem s mykozami. A nesposoboval mi ziadne problemy, ze by ma naduvalo alebo nevolnost alebo nieco podobne.

petraska97022

este som sa naozaj nestretla s tym aby niekto mal z uzivania wobenzymu nejake vedlajsie ucinky. Kamarat ho berie uz roky od operacie kolena a chvali si to, dovtedy same zapaly a teraz uz dva roky nic.. ja som trpela neustalymi mykozami a teraz tiez uz mam dlhu dobu pokoj :)

_Hanach_

myslim ze aj prirodny produkt moze mat neziaduce ucinky :) vsetko zalezi od toho ako ho telo prijme. Ja som nemala ziadne vedlajsie ucinky ani nic podobne, ja som na sebe len zacala badat postupne zlepsovanie zdravia nic ine :)