Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke

Príspevok v téme: Moj priatel nie je romantik a nevie ako sa ma spravat k priatelke
betka.ss

Caute som s priatelom uz vyse roka a v poslednom case sa nedokazem vynadivat ako sa sprava...on ma 26 ja 24. Nie je romantik este som sa s takym chlapom nestretla.. Viem ze ma miluje stara sa o mna ale mam pocit nuekedy ze je to iba moj kamarat... On sam mi povedal ze to nevie...ze taky nie je a ked sa hadame tak ma posle aj do pi.e..ked sme stastni tak neviem to vysvetlit proste mily dobry ale nijak ma neprekvapi nezavola vzdy mu musim ja napisat prva...fakt neviem co si mam o tom mysliet..nevie ako sa ma spravat ku mne..ze predtym mal dve ku.vy ktore ho podvadzali a tak sa k nim aj choval...ale ja som neskutocne mila a dobra milujem ho nemam dovod ho podvadzat tak preco sa tak chova? Ako to mam zmenit? On obcas spravi nieco romanticke lenze kym mu nepoviem ze to bolo romanticke on o tom ani nevie...nikdy nevidel romanticky film ze romantici su podla neho buzici ze si mysli ze ho nebudem chciet a budem ho brat ako kamosa...nechapem jeho zmyslanie....

nelllla

Multilevelka, ta veta bola specialne pre teba..lebo aku pozicaj, taku vrat..a zvlast pri ustipacnych a bezdovodne na mna utociacich anonymov z fora ;)

vies co, sneh tento rok zatial ziadny a ani uz nebude..romantike na tento rok odzvonilo..co uz..zabijem sa? :D nie ty nemas potrebu urazat a vysmievat sa..btw. tu vetu o snehu si uz napisala, cize tvoja potreba bola prave uspokojena :) cau

MultiLevel

Nelllka, dakujem za tvoju poslednu vetu, ktorou si ma presvedcila, ze robis presne to, co vycitas inym...ironia, vysmech, sakrazmus... :-)
To aj ja ti mam teraz napisat, ze ti prajem skoru nadielku snehu, aby sa tvoj partner mal kde cinit? Hm.... :-) na zamyslenie...Akurat nemam ale taku potrebu urazat a vysmievat sa :-)

nelllla

:)

"pretoze hoci som na tvoj prispevok napisala len svoj nazor, oznacila si ho za obuvanie sa do teba"

Multilevel, vsetko by som brala tak ako pises..ale svoj prispevok si pisala v dost utocnom style, to vidi aj slepy a teraz sa uz snazis len chabo vykrucat - ja si udajne nieco na seba vztahujem..ja som udajne urazliva..a blabla..a to sarkasticke mila Nellla to len zaklincovalo..pre mna je sakra rozdiel na niekoho adekvatne reagovat a druhe reagovat ustipacne a sarkasticky..a navyse, ked si este fakty zle vylozim na zaklade zle precitaneho textu :D tot vsjo z mojej strany..lebo uz je to viac ako usmevne..

vela lasky a skory prichod sezony polnych kvietkov :)

MultiLevel

:-)
poucovat je to posledne co chcem :-) A najposlednejsie je branit neznamych ludi na fore :-) To s tym obuvanim do chlapov bol len PRIKLAD, pretoze hoci som na tvoj prispevok napisala len svoj nazor, oznacila si ho za obuvanie sa do teba :-) V tom pripade je kazdy odlisny nazor obuvanie sa do niekoho. A posledna vec, ak ti niekto nieco napise, zdaleka nemusi ist o vztahovanie si veci na seba :-) No a to je asi tak vsetko co som chcela este k tebe napisat :-)
Usmievajte sa a lubte sa :-) Hlavne ty Betka :-)

MultiLevel

:-)
poucovat je to posledne co chcem :-) A najposlednejsie je branit neznamych ludi na fore :-) To s tym obuvanim do chlapov bol len PRIKLAD, pretoze hoci som na tvoj prispevok napisala len svoj nazor, oznacila si ho za obuvanie sa do teba :-) V tom pripade je kazdy odlisny nazor obuvanie sa do niekoho. A posledna vec, ak ti niekto nieco napise, zdaleka nemusi ist o vztahovanie si veci na seba :-) No a to je asi tak vsetko co som chcela este k tebe napisat :-)
Usmievajte sa a lubte sa :-) Hlavne ty Betka :-)

nelllla

Multilevelka, kasli nato..chces poucovat, poucuj, ale mna nemusis, nikto o to nestoji..ano obuvam sa tu do chlapov (nie do teba), lebo sa mi nepaci ako tu podaktori oznacuju zeny slepicami zato, ze maju radi romantiku a tych, ktori ju tej svojej vo vacsej ci mensej miere daju, su divadelnici obkukavajuci finty z romantickych filmov s cielom zenu namotat..a tieto nazory tu padli od muzov..ak ich nevidis, resp. nechces vidiet..to ja uz neovplyvnim..reagovala som na nich..pohorsilo ma to a chcela som len poukazat, ze tento vzorec neplati na vsetkych napr. na sebe a svojom vztahu..co je na tom ako zle? tak pohoda, klidek, tabacek..myslim, ze tu pritomni pani nemaju potrebu, aby si ich tu branila..a diskusia je o tom, ze reagujeme na nazory..stale som nepochopila v com ta ten moj tak nastartoval..ale je mi to v podstate jedno..

a k TOMUTO konkretnemu pripadu som napisala..ze bud ho zakladatelka berie takeho aky je..alebo nech si najde niekoho natolko romantickeho, aby nemusela zakladat temy na fore..a suhlasim s tebou..mala by si vazit ine formy prejavov lasky od svojho partnera..ale zda sa mi, ze tento tu nebude az taky koser fasa chlapik..ked nema problem ju poslat do p*ce..u mna by taky chlap nemal dalej sancu, aj keby mi zniesol modre z neba a k tomu vagon s ruzami

MultiLevel

Nelllka, nikto sa do teba neobul, len som ti napisala, ze nikto z nas tu nenapisal, ze ak tvoj chlap robi romanticke veci, tak je vychcany herec :) Je pravda, ze som si to asi zle precitala, mala som pocit, ze citam "mila pani", namiesto "mili pani", to sa ospravedlnujem. Ale vedz, ze moj prispevok k tebe nemal byt ziadnym obutim sa do teba :) To potom aj ja mozem napisat, ze sa obuvas do muzov v tejto diskusii :)
A ano, spravne si poznamenala, ze romatiku chape kazdy inak. Ale pokial sa divas na TENTO konkretny pripad, ako uviedla zakladatelka temy, je zvlastne vyzadovat od muza neviem ake gesta, ked sam od seba zene kupi to, co potrebuje :) Uz to je velke gesto, hoci mozno preniekoho malo romaticke...mnohe zeny si nevedia vazit, co im chlap dava, bohuzial :)

nelllla

mila Multilevel..neviem preco na mna utocis? a preco si si moj prispevok vztiahla na seba a ze kto je tu vztahovacny :D nikoho som neoznacila "milou pani" a vobec som nemyslela teba..popravde..bez urazky, tvoj koment som ani nedocitala :D pisem "mili pani", teda moj prispevok sa tykal muzov, chlapov, ktori oznacili romanticke prejavy niektorych muzov ako pretvarku, ktoru obkukali z filmov (konkretne pan Prezyvka, pan pernicek a pan citron)..tak ja vazne nechapem tvoj utok na mna..trosku pozornejsie by to chcelo citat..

a v ziadnom pripade nedelim chlapov na mojho a tvojho..alebo co to tu pises..budem sa opakovat, ale znova pisem, ze kazdy je iny..pre niekoho su romanticke kvety z kvetinarstva, pre ineho kvety z luky..pre druheho kupa paplona..vsetko je o uhle pohladu a o dvoch konkretnych ludoch ;)

fakt som celkom nepochopila, preco si sa do mna obula..lebo moj prispevok sa absolutne netykal teba a uz vobec si neprotireci s tvojim nazorom..ale budis

MultiLevel

Mila Nellla, neviem koho presne myslis tou "milou pani", ale nemala by si sa urazat a vztahovat si na seba niekoho diskusiu :) Nikto nehovori o tvojom konkretnom priatelovi, ani ziadnom inom romatikovi, ze je to vychcany herec. V tejto diskusii ak si si vsimla, ide o muza, ktory podla zakladatelky temy, nie je dostatocne podla jej vkusu romanticky. Preto sa tu vyslovene nerozpravame o romatikoch, u ktorych su bezne rozne romanticke gesta, slova, sposoby...Sama pisem, ze ani moj nie je nejaky extremne romaticky, lebo to, ze sa mi prirodzene vela raz ozve ako prvy, nepovazujem za romanticke gesto. Jednoducho je taky, nerobi mu to problem. Lenze svet sa nedeli len na tvojho a mojho chlapa. Su muzi, ktori sa neozvu ako prvi, a nie je za tym nic neromanticke. Chce to len partnertku, ktora to bude respektovat (pekne o respekte pise Fleur). Pretoze ak chce zena respekt, musi ho aj sama dat.
Romaticki chlapi nie su ziadni vychcani herci, to nikto nikde nenapisal, len ty sama :) Ale romatickost sa podla mna nemeria urcitymi konkretnymi vecami. I ja som priznala, ze som nikdy nedostala kyticu z kvetinarstva...niektore zeny by sa chytali za hlavu, co to mam za hovado. Lenze to moje hovado mi vsak cele leto nosi nadherne lucne kytice kedze bojkotuje tie z kvetinarstva...Uz je to dostatocne romaticke? :) Treba vnimat malickosti, co chlapi robia. Aj v pripade Betky je to tak. Mozno jej chlap nerobi take gesta, ktore by skupina ludi oznacila za vseobecne romaticke, ale robi pre nu rozne malickosti....Priatel zakladatelky temy sa o nu stara, kupuje jej veci, ktore jej chybaju...ano, v niekoho ociach to nie je uzasne romanticke, ale mala by si to vazit a nie nad tym bedakat :) Bud pochopim muza po svojom boku, budem ho respektovat alebo chcem niekoho ineho :) A o tom to cele je :)