Strach z črevnej chrípky

Príspevok v téme: Strach z črevnej chrípky
janinkaa11

Dobrý deň, žiadam Vás o pomoc. Mám panický strach z vracania, chodím ku psychologovi ale nepomáha mi to. Teraz je veľa kamarátiek a známych nakazených črevným vírusom, ktorý sa prenáša vzuchom. Ako sa tomu vyhnúť? Nestretávam sa s nimi ak viem, že prešli touto chorobou:( umývam si stále ruky, stále všetko dezinfikujem, papám zdravo - ryžu, zemiaky, mliečne výrobky, zeleninu, ovocie,no stále mám pocit že pre to nerobím všetko a cítim sa veĺmi ohrozene. Prosím, ako sa dá predísť chyteniu takéhoto vírusu? Mám slabú imunitu, a bojím sa toho strašne.. Ďakujem, Hana P.

janinkaa11

Ďakujem Vám, zázvorová čaj som začala už piť, a kupila som si aj KOLOSTRUM na posilnenie imunity..och, snáď mi to pomôže a ničím sa nenakazím, stále ma t prenasleduje :(

RNG

Zvysujte si viralnu imunitu a dodrzujte prisne hygienu, tym sa vyhnete vacsine viralnych nakaz alebo ich natolko zoslabite, ze vam nestacia poskodit telo.
Na prenos norovirusu staci chytit klucku, co chytil pred tym nakazeny clovek a pobrhlit si oci alebo dotknut sa nosnej sliznice

daniuska

Strachu sa zbavis, ak mu celis.Ak sa mu budes panicky vyhybat, budes stale v strese.Vracanie je normalna vec, obcas aj zdraviu prospesna.

simka111

Proti črevnej chripke a vôbec proti chripke je účinný zazvorový čaj, len viem, že ho nemaju piť tehotne ženy a ľudia,ktorí majú vredy...