Môžem byť gravidná?

Príspevok v téme: Môžem byť gravidná?
macik

dobrý den,chcela by som sa Vás seriozne opýtať na moj problem.Neviem,či mám ísť hned po tabletku PO,alebo nie.

partner mal 2 dnovú abstinenciu,pootom som ho spravila pusou,mal orgazmus,potom sa šiel hned umyť,a vycikať.
DO pol hodiny sme však chceli normálny styk.BEZ kondomu ( čiže žiadna antikoncepcia) vošiel do mna (ale len možno 2-4 cm maximalne) ,potom po par minutach sa spravil MIMO mna,potom sa šiel znova vycikať umyť,do hodiny sme znovva mali styk,penis dal bez ochrany znova do mna 2-4 cm zase druhýkrát.Bol vo mne zase par minut.potom ho vytiahol včas.čiže neejakuloval do mna ANI RAz,lenže predejakulačná tekutina určite bola.

dočítavam sa na nete ,že po prvej ejakulacii su pritomne spermie v tekutine.takže teraz sa celkom obávame.nepostačilo ak sa šiel partner vymočiť???niekde čitam na nete,že vymočiť sa a umyť nestačí,tak sa pýtam,či neviete niečo viac

menzes som mala 12 .2,trval približne 5-6 dní.po skončení som 3 dni. Ovuláciu mávam cca 10-16 den cyklu,ako kedy,lebo nemam pravidelny menzes.Ale teraz ovulaciu asi nemam,mna vacsinou bolieva bruško vtedy .Lenže dočítala som sa na nete,že spermie v tele ženy prežijú 5 dní,a to už ovulácia BUDE u mna.Neviem,či aj z predejakulačnej tekutiny.mám z toho teraz trošku lepy.som pred ovuláciou asi 2 dni a viem,že spermie prežívajú 5 dní v tele ženy.neviem,čo teraz s tým.Hned som sa aj umyla,aj vycikala aj ja.partner ani nebol hlboko vo mne.ale predsa len ,bol vo mne,čiže šanca asi je:(

prosím o rady,čo s tým teraz.nechcem zbytočne stresovať a ani brať tabletku PO.prosím poradte.da sa takto otehotnieť?

0vecka

teraz by sa jej hodila nejaka ta facka na ukludnenie....

NIESI TEHOTNA (na 99%) A TO ZE TU BUDE S VYPISOVAT TIE SANCE NIJAKO NEZNIZI OK?

takze si chod dat teply cajik a ukludni sa...

macik

čítam na nete rozne veci o tom,ako sa podarí otehotnieť,o ovualacii a pod.a všade píšu,že žena najprv musí mať ovulaciu,a potom až je plodna najviac.ja som však prakticky bola dva tri dni od ukončenia menzesu.takže to by mal byt cisto teoreticky len začiatok ovulacie,a nie jej stred ani koniec,a zevraj až potom,po ovulacii,na stnasty den cyklu cca sa uvolnuje vajicko a ide vajcovodom do maternice,kde byva oplodnene ...
no ale pochybujem,že až tam by mohli dojsť spermie,ked nebol vystrek

macik

ved vždy si dávame pozor s kondomom to vždy robíme,lenže bola som mierne pripitá včera a chcela som to vyskusať naostro :(tak a teraz stresujem :(
možno zbytočne,a možno nie ..
kebyže viem naisto,aspon či mam plodne dni ,alebo nie:(

inak je teoreticky možnosť,že ked partner NEVYSTREKNE,len proste "vytecie do mna ta jeho tekutina",tak že spermie z nej sa dostanu az do maternice ?len takym pohybom ?skor "nepohybom " ?
nemusia mať na to tu potrebnu rychlosť a silu ???

macik

a bola som velmi malo vzrušená,bolelo ma to,tak preto sa to takto "zadarilo"...nebola som psychicky v pohode,nemala som ani orgazmus

macik

demy dve trubky ?nerozumiem ani ja
partner bol po abstinencii dva dni.vecer som ho spravila pusou,mal ejakulaciu teda mimo mna,o pol hodiny na to však ho dal do mna tak maximalne 5 cm (max naozaj),a bol vo mne par minut,doosť pomale tempo mal (lebo ma zasuvanie bolelo)
nebola som v strede cyklu,presne som maôa 8 den cyklu.Lenže ja nemavam presny menzes,mam ho ako kedy,raz na 28 den,raz na 30,raz na 22..stále inak..ale ovulaciu si tak sledujem priblizne 10-16 den ju mavam ..vtedy ma pobolieva podbruško najčastejšie.
potom ,ale aby som to dokončila,partner sa po druhej ejakulacii mimo mna siel umyt,vycikať a potom ho dal znovu do mna ,tiež taky isty postup.neklzal sa vo mne ani ..mal problem vojst do mna ( lebo ma to bolelo,kedže mam zapal moc,ciest),preto bol vo mne len na tych max 5 cm ..

mohla som takto otehotnieť ?
nemala by som mat plodne dni zrovna..a ani nevystrekol do mna,ale ..predsa len,šanca je tu nejaka,nie ?

demy

Ale prosím ťa, určite si nedávaj tú tabletku. Tehotná nebudeš. Si vôbec niekde v strede cyklu, žeby si mala teraz ovuláciu? Tá tabletka je plná hormónov, budeš pociťovať neskutočné návaly tepla, rozhádže ti to cyklus aj všetko. Čo sa týka toho, či nestačí, či sa partner vymočil, nemá to s tým súvis, lebo drahí chlapci tam maju 2 "trubky" a z jednej ciká a druhá slúži na to druhé xD.
Ja na tvojom mieste by som si tú tabletku nedávala, myslím to zodpovedne a vážne a beriem na vedomie, že nechceš dieťa...ja som s priatelom fungovala rok takto..žiadna ochrana len sa urobil mimo a nič sa nestalo, nechcem generalizovať, ale pravdepodobnosť je asi 1%, ked si v období ovulácie tak asi 5% :)

Mňa len trošku dorazil ten váš sex..nič proti ale to tak fungujete, že je len 2-4cm v tebe? To jediné ma na tomto prekvapilo? :)

citron

No napochybach tu bude o tom tocit este par dni a potom bude na tabletku uz neskoro :) Akoze nechapem, preco niekto, kto je aspon priemerne inteligentny, sexuje bez ochrany, ked nechce dieta ?