Môžem byť gravidná?

Príspevok v téme: Môžem byť gravidná?
macik

dobrý den,chcela by som sa Vás seriozne opýtať na moj problem.Neviem,či mám ísť hned po tabletku PO,alebo nie.

partner mal 2 dnovú abstinenciu,pootom som ho spravila pusou,mal orgazmus,potom sa šiel hned umyť,a vycikať.
DO pol hodiny sme však chceli normálny styk.BEZ kondomu ( čiže žiadna antikoncepcia) vošiel do mna (ale len možno 2-4 cm maximalne) ,potom po par minutach sa spravil MIMO mna,potom sa šiel znova vycikať umyť,do hodiny sme znovva mali styk,penis dal bez ochrany znova do mna 2-4 cm zase druhýkrát.Bol vo mne zase par minut.potom ho vytiahol včas.čiže neejakuloval do mna ANI RAz,lenže predejakulačná tekutina určite bola.

dočítavam sa na nete ,že po prvej ejakulacii su pritomne spermie v tekutine.takže teraz sa celkom obávame.nepostačilo ak sa šiel partner vymočiť???niekde čitam na nete,že vymočiť sa a umyť nestačí,tak sa pýtam,či neviete niečo viac

menzes som mala 12 .2,trval približne 5-6 dní.po skončení som 3 dni. Ovuláciu mávam cca 10-16 den cyklu,ako kedy,lebo nemam pravidelny menzes.Ale teraz ovulaciu asi nemam,mna vacsinou bolieva bruško vtedy .Lenže dočítala som sa na nete,že spermie v tele ženy prežijú 5 dní,a to už ovulácia BUDE u mna.Neviem,či aj z predejakulačnej tekutiny.mám z toho teraz trošku lepy.som pred ovuláciou asi 2 dni a viem,že spermie prežívajú 5 dní v tele ženy.neviem,čo teraz s tým.Hned som sa aj umyla,aj vycikala aj ja.partner ani nebol hlboko vo mne.ale predsa len ,bol vo mne,čiže šanca asi je:(

prosím o rady,čo s tým teraz.nechcem zbytočne stresovať a ani brať tabletku PO.prosím poradte.da sa takto otehotnieť?

james bond

mali by ste este raz premerat kolko bol v tebe 3 cm a viac je uz dost velke riziko, po chvilke ironie uz len poznamenam, ze niektorym ludom by som zakazal sexovat

odpovedam

pokial tvoj partner neejakuoval do teba, tak je jedno, nakolko bol v tebe, nemala si predsa z coho otehotniet. v posve preziju spermie cca 2 dni. podla mna sa nemas coho obavat.

macik

odpovedam je jedno,že bol len tak z kraja vo mne?da sa aj tak otehotnieť?

btw : strašne v krátkom čase sme mali tie styky po sebe,ako som napisala max do pol hodiny:( takže asi neumreli :(

macik

plodne /neplodne dni sa mi mohli nejako "posunuť" lebo som mala zápal mocovych ciest,tak teraz sa bojím,či nie sú nahodou aj teraz.v tom je ten problém.ako nemam žaidny vytok,ani necitim bolesti v podbrušku,ako ked mam Ovulačku..ale predsa len...šanca je,že asi možno aj mam plodne dni,ktovie..:(

ale ja si osobne nemyslim,že by z toho mohllo byť tehotenstvo,partner sa šiel umyť aj vycikať pred tym,nez mi ho tam dal.aj ked jeho predejakulacna tekutina asi mohla spermie obsahovať aj životaschopne,kedže predtym ejakuloval..:(ale nebol daleko vobec vo mne.tak ako sa spermie dostanu hore k vajicku?kebyže aj mam ovulacku?

odpovedam

pripadne spermie do vtedy umru ;-)
nabuduce pouzite ochranu a mas po strese. a nezalezi, nakolko cm bol vo vnutri, proste bol.

macik

no ked do mna išiel tie dva razy,tak sa bol umyť aj vymočiť predtým.to viem určite.a nebol vo mne ani hlboko.fakt len 2-4 cm.vôbec nebol daleko od okraja.
lenže ja mam mať ovulaciu o dva tri dni:(asi počas víkendu:( a netuším teda ,či tie prípadne spermie si nan nepočkajú:(

odpovedam

Ak sa vymocil pred stykom, malo by to byt ok. spermie sa netvoria tam, kde predejakulacna tekutina. pre istotu sii vsak najskor 10 dni od styku sprav tehotensky test.