Bez záväzkov

Príspevok v téme: Bez záväzkov
carol07

Ahojte,
Chcem sa opytat aky mate nazor na sex bez zavazkov. Mam 22 rokov, studujem na vyske a po rozchode uz vyse pol roka. Odvtedy som s nikym nebola a vztah v blizkej buducnosti neplanujem z niekolkych dovodov, ale v poslednej dobe premyslam, ci to neskusit (nehovorim o enormnom striedani partnerov), len mam moralne zabrany a neviem ako by som sa s tym vedela vyrovnat ak by som chcela vazny vztah neskor v buducnosti. Bola z vas niektora niekedy v podobnej situacii? Prosim o normalne vyjadrenia.

hmMM123

james bond, ja moju priatelku poznam boli sme si v tomto svoji prvy, cize nehrozi.. ale kebyze mam takuto tak si ju proste tak nevazim ako napriklad tuto moju.. tot vse

citron

Vies teoria je jedna vec a prax druha. Mozes sa o to pokusit, ale ked ta bude omakavat niekto koho nelubis a budes vediet ze mu absolutne na tebe nezalezi, pochopis ze to o co sa snazis je blbost. Nie si typ baby, ktora sa vyspi s hocikym. Nevyhoda? Mozno. Mozno prave naopak.

james bond

m8cr6 ved v poriadku, evidentne som zatal do citliveho ked si tak vyskocila, maj taky vztah aky ta robi stastnou, pekny vecer

james bond

ci sa za to budes hanbit uvidis sama, a stale ak aj nejakeho adepta najdes a bude sa k niecomu schylovat, budes moct cuvnut ak by sa ti to nakoniec priecilo, to musis zistit len ty

m8cr6

james bond, ale kto tu piše o klamstvach. Ja tiež neriešim frajerovu minulosť. Nebola som v nej. A isto mi všetko nepovedal. Riešim čo s nim mam teraz a čo bude. Čo chce povie. Bodka.
Čitaj poriadne alebo si pretri bryle

carol07

ja nie som typ, čo klame z fleku alebo dokáže zatlkať, mám s tým problém, v podstate to nechcem ani nazvať že problém, proste ja sa snažím byť úrpimná a vytvárať si s ľudmi dôveru... a čo sa týka tých kamarátov, takých čo by sa mi páčili asi ani nemám :)
ja sa aj práve preto nad tým zamýšľam, je blbé, že ked je chalan slobodný tak sa v podstate ráta s tým, že doma nebude stále len sedieť za pc a sledovať muchu na stene, nevravím že je to pravidlo... ale rozmýšľam aj nad tým, že či sa musí za to potom baba hanbiť alebo neviem.. ja som tiež proti striedaniu partnerov, ale takýto druh (ne)vzťahu je podľa mňa trošku iný, ale aj tak váham a neviem ako sa k tomu postaviť

james bond

hmm123 aby si nebol prekvapeny ze sa nieco podobne o svojej priatelke alebo buducej priatelke dozvies casom, alebo nedozvies vobec, autorka temy, ak mas na to chut a premyslela si to tak nevahaj, len ber to tak ze naspat to uz nevratis, vraviet to samozrejme nemas povinnost nikomu, to je na tebe, tu niekto podo mnou pise ze zatlkaj hlavne, pekna blbost, ako keby to bola nejaka frajerina klamat a zatlkat, jedine o co ide je aby si sa s tym vedela vysporiadat ty, uzit si a potom pripadne vediet nadviazat aj normalny vztah

m8cr6

myslim, že tvoj buduci priatel s ktorym budeš chcieť mať normalny vzťah nemusi vedieť toto. Je to lepšie. Lebo ked sa raz pohadate, budeš to mať na tanieri :)