Bez záväzkov

Príspevok v téme: Bez záväzkov
carol07

Ahojte,
Chcem sa opytat aky mate nazor na sex bez zavazkov. Mam 22 rokov, studujem na vyske a po rozchode uz vyse pol roka. Odvtedy som s nikym nebola a vztah v blizkej buducnosti neplanujem z niekolkych dovodov, ale v poslednej dobe premyslam, ci to neskusit (nehovorim o enormnom striedani partnerov), len mam moralne zabrany a neviem ako by som sa s tym vedela vyrovnat ak by som chcela vazny vztah neskor v buducnosti. Bola z vas niektora niekedy v podobnej situacii? Prosim o normalne vyjadrenia.

m8cr6

nikomu to hlavne nehovor, ak niečo také budeš mať, možno ani naj kamoške :)
nie inzerat :) alebo možno hej neviem, skus najst na pokeci kamarata budete sa stretavat, podla mna sa dost mladych chalanov na to da nahovorit :)

hmmMM123

no ja byt tvoj buduci priatel a dozvediet sa toto, tak mi to vadi.. nechcel by som take dievca ani za nic, sex len tak bez lasky, dovolit to len tak niekomu, blbe riesenie ale tak tvoj zivot.. aby si to nelutovala

katrins

bola som v podobnej situacii po 7 mesiacoch som zacala zmyslat ako ty nechcela som vztah ale chybal mi sex som uz bola dohodnuta s jednym kamaratom na taky druh priatelstva ale zamilovala sa do niekoho taze sa to napokon nekonalo ale keby sa nestalo tak tak urcite by som mala takeho priatelstvo ..a nemas ziadneho kamarata ktoreho si uz davno nevidelaa sa ti pacil pretym abo takeho ktory pretym po tebe siel? samozrejme nezadany aby bol :)

carol07

Nemam vela kamaratov a najst si takeho nejakeho... Co mam dat inzerat? :-D ked dnes je vela zufalcov a ja si neviem predstavit mat sex s hocikym :-)

carol07

Presne tak, necitim sa na vztah, niecim som si uz presla a chcem pockat na niekoho, kto bude chciet so mnou budovat pevny vztah s buducnostou, chcem sa teraz venovat sebe, kamaratkam, dostudovat skolu, najst si dobru pracu a uplatnit sa v zivote... Myslim si, ze som dost rozumna a vyspela v nazoroch na zivot aj ked viem ze za par rokov sa mozu znovu zmenit... A samozrejme viem aj o rizikach, aj preto sa bojim nieco take skusit, kedze zatial ma to nikdy nenapadlo takto riesit :-) a hlavne sa bojim ze nevyberiem a neodhadnem cloveka spravne :-/

Iveta Michael

p.s. ešte som kdesi počula že tie ktoré si to často robievajú samy,si na to zvyknú a potom ich niajký chlap neuspokojí (?) neviem,povedala mi to jedna baba už dávnejšie..

Iveta Michael

carol07

neviem či som správne pochopila že z nejakých príčin chceš byť zatiaľ sama .. ale tvoje telíčko si pýta svoje :) chýba ti sex a tak si ho chceš z času na čas dopriať s niekým ale nechecš sa viazať partnerstvom,vzťahom..?

tak vieš,je to prirodzené že to cítiš,niektoré ženy sú chladné či frigidné a to je podľa mňa ešte horšie ale,čo ti budem hovoriť - je lepšie mať jedného na to,záleží na dohode ale zváž kedy ..kde..a s kým,nemusím ti hovoriť o rizikách však? :)