Hlboke nadychnutie

Príspevok v téme: Hlboke nadychnutie
sjuzzz

ahojte:)
videla som tu par takych tem,ale nikde neboli priznaky presne ako tie moje.Mam asi 2 tyzdne problem s hlbokym nadychnutim.Vyjde mi to vzdy asi az tak na 5x.Nadychnem sa ako keby len na 70% a viac sa neda.Fajcim uz zopar rokov.Vacsinou to pripisujete psychickej stranke,ale zvyknem sa trochu zadychavat aj ked idem hore schodami atd+buseni srdca ale potom zase ked beham nemam s dychom v podstate problem.
Dakujem za kazdu odpoved

hanka9

Bez dychania neexistuje zivot

resp. po par malo minutach clovek straca zivot !

P.s- kto hlboko a pokojne dycha (branicne dychanie)

moze byt zdravsi !!

vecer pri zalahnuti do postele cvic autogenne cvicenia zamerane na dychanie ! (trening mozes robit aj cez den kdesi v klude )

takyto trening trva do 5 minut a vysledky coskoro pocitis !

sjuzzz

ano ,dakujem ,ked sa ukludnim tusim je to lepsie.K doktorovi chcem ist,ale nie som doma lebo som na VS,takze neviem kedy pridem.Preto sa pytam tu .

Deria

To mi je luto, ze ti neviem poradit. Moja kamoska mala podobne stavy a mala to z nervov. V prvom rade sa ukludni! Dychaj pokojne a nesnaz sa nasilu nadychovat zhlboka, ked to nejde. Najlepsie bude, chod k doktorovi, mozno to nie je nic vazne ale aspon budes kludnejsia, ked budes vediet na com si.

Sjuzz

Prosim pomozte mi.Je noc a ja nemozem zaspat,lebo sa chcem zhlboka nadychnut ale nejde to.Iba ked zivam a riadne sa snazim,tak sa niekedy zadari.Uz ma z toho boli aj pri rebrach....:((