Existuje este nieco?

Príspevok v téme: Existuje este nieco?
yqnzwhh

Mam prichystane tabletky a alkohol a uz som asi na 99 percent rozhodnuta, ze to spravim a zabijem sa a a kvoli tomu jednemu percentu chcem vediet, ci existuje este nieco co by ma na 100 percent presvedcilo, ze to nemam robit, dokazalo by ma este nieco presvedcit? Slovo, veta, cokolvek, inak uz fakt nemam sil a vzdavam sa...

winki

Keby radšej tú silu a odvahu, ktorú majú n a samovraždu vložili do riešenia problému.

Pre Mńa je to slabosť a bodka.

juchuuu6

winki, no nahodou spachat samovrazdu nie je vobec take jednoduche ako si predstavujes, chce to vela sily a odvahy, mozno 100x viac ako mas ty. a ake cakanie na pomoc? samovrazda = zavrazdis sa sam, nepotrebujes k tomu pomoc vobec nikoho:D

winki

Ono je veľmi smutné, že väčšina ľudí sa spolieha a čaká na to, kým im niekto pomôže. Preboha sa spamätajte, nikto vám nepomôže. Sami musíte bojovať!!!!!

winki

Jeden jediný dôvod....samovraždu spáchajú len absolútne nuly, bez štipky sebauvedomenia. Tým, že sa človek dokáže z dna postaviť na nohy dokáže svoju silu a vieru v seba v samého. Na prahu smrti si uvedomíš skutočné hodnoty života, ale často krát je neskoro a preto nebuď slaboch a bojuj. Je veľmi ľahké to vzdať, ale to potom život nemá vôbec zmysel.

juchuuu6

ja by som to optimalne spravil tak ze by som vysiel na strechu nejakej vyskovej budovy, pojedol nejake tabletky s jedom na potkany, zapil to alkoholom, polial sa benzinom, zapalil, zoskocil z budovy a pri lete by som si este pistolou vystrelil mozog.. a uplne najlepsie keby sa dalo dopadnut na nejaku zeleznicnu trat a este by ma stihol zrazit vlak + a este optimalnejsie keby ta trat lezala na aquadukte a nasledne po zrazke by kusy tela este boli rozmetane do vody

annemary

to že človek chce skončiť, má veľa dovodov.
Ja posledne dva tyzdne som v tazkej depresii a rozmyslam akym sposobom to ukoncit.
pojest tabletky, alebo rovno skocit z mosta uz mam aj vybrate miesto- most a pod nim je hlavna cesta a bude definitivnby koniec.
Niekto by povedal ze sme akutne stavy a ist do nemocnice, ale nato neni odvaha, pretoze aj tak ta doktori len vysmeju a poslu nazad domov, takze nikoho to nezaujima, vsak ked je o jedneho-dvoch ludi menej nik si to ani nevšimne

Chesterka

Nepoznám ťa osobne ale nerob to. Iste máš aspoň nejaký malý dôvod na to tu zostávať... Ani nevieš ako veľmi dobre chápem tvoje slová, ale prosím neoplatí sa robiť v tomto také zbrklé rozhodnutia... Teraz z iného súdka: Som na jednu stranu rada, že som to pred pár dňami prežila (presne to isté, čo máš teraz v pláne ty), preplo mi, nevedela som čo robím, nechápala som prečo to robím a nakoniec som mala fakt šťastie. Takisto hľadám dôvody, ktoré by ma tu mali držať a vidím ich len veľmi matne. Ak sa smieme (hovorím za všetkých) spýtať, čo ťa núti takto rozmýšľať o svojom živote? Nepomohlo by ti aspoň trošku, ak by si nám povedala čo ťa trápi, aké negatívne pocity v tebe kolujú?

bbbzzz

snad by ta mohlo presvedcit to, ze raz urcite bude lepsie, skus tomu aspon na to 1% verit, ze sa vsetko vzdy nejakym sposobom napravi ak sa nevzdas.