Je bolestive holenie s epilátorom????

D_nika

viem, ze je toto stara tema, ale nechcem zakladat novu zbytocne... mate nejaky vytipovany epilator? nieco fakt dobre a v nejakej rozumnej cene? prosim o rady.

a jaquelin, ako to ze ta to na nohach neboli? som skusala voskom a skoro som zomrela... okrem toho, je to v pohode epilovat aj v oblasti bikin a tak tam dole celkovo, ci to mooooooooc boli??? dakujeeeeeeeeem

jacquelin

jasne ze si to kup.. aj ja mam uplne klasicky a vobec to neboli... (ani zo zaciatku).. ae pod pazuchou to uz neznesiem-tam ma to boli ae na nohach rozhodne nie..

elanela

ja tiež používam epilátor už niekolko rokov prvý krát to bolo hrozne ale časom si zvykneš a ešte som zistila že ked sa oholíš ked ubúda z mesiaca po splne chlpky rastú pomalšie

veronika

ahoj, ja pouzivam elektricky strojcek uz aspon 5 rokov, este taky bez ladoveho vrecuska, a zvykla som si...treba vzdy kozku nn nohe napnut, vtedy to menej boli...a to si zvyknes, vazne...ale je super ten pocit, ze hned na druhy den nemas strnisko, a ze ti nenarastu ocelove chlpy..caso ti uplne zmaknu, zjemneju a nebudu ti rast vsade,..na vstekych miestach....