Podnikanie z nuly

Príspevok v téme: Podnikanie z nuly
Miško22

Veľmi rád by som začal podnikať , ako ani nie podnikať ako skôr začal rozdávať rady v čom a ako podnikať, myslím si že mám veľmi veľa nápadov a skvelých myšlienok , ktoré keby mám kapitál by som už dávno zrealizoval, takže by som povedal že hľadám niekoho kto by chcel zarobiť a taktiež hľadám programátora a prečo práve tu ? Lebo nikdy neviete kde koho nájdete či stretnete:)

Miško22

Taký ktorý vie naprogramovať zoznamky, lebo mám jeden super nápad na niečo celosvetovo uznávané čo tu ešte nie je

podnik1

Misko, zacni ako ja - zrealizuj napad, ktory je najlacnejsi a ked na nom zarobis, investuj do druheho najlacnejsieho a tak postupuj. Ked urobis dobry podnikatelsky zamer, pozicia ti banka alebo nar. agentura pre rozvoj maleho a stredneho podnikania - informuj sa o moznostiach, je ich plno.
Philips - hladam niekoho, kto by vedel naprogramovat databazovu aplikaciu do tabletov. Malo by to mozno bezat cez webrozhranie (obsluha cez webovy prehliadac), takze by az tak nezalezalo na OS. Ale to je iba moja predstava, chcelo by sa to konkretne pobavit o tom.