Problem s imunitou? Alergia?

Príspevok v téme: Problem s imunitou? Alergia?
marian123

Zdravim mam 20 rokov a az na par vaznejsich ochoreni v utlom detstve som bol az doteraz par krat chori /nadcha a trocha kaslania, za par dni ako ryba/ ale v poslednom case sa rano zobudzam s dost podraznenymi ocami a plnym nosom a niekedy mi to ani po par hodinach neprejde, stravovanie som nemenil, spanok rovnako , chcem sa opytat co by pomohlo , dufam ze to nebude nejaka alergia, k lekarke si to zistovat nepojdem , brat co bol zdravy rovnako ako ja tam siel len na testy a zistili mu neviem kolko druhom alergii ...

Ivka 1

Alergia je opačným pólom nedostatočnej imunity,kedy je organizmus náchylný na rôzne ochorenia. Alergia naopak je stav, keď ľudský organizmus prehnane reaguje na aj na také látky,na ktoré by normálne fungujúci imunitný systém nereagoval. Takže pravdepodobne aj u Teba pôjde o alergiu. V každom prípade je imunitu potrebné dať do rovnováhy.Veľmi účinným sa ukázalo pitie aloe a užívanie kvalitných probiotik spolu s vlákninou. Aloe detoxikuje organizmus od voľných radikálov , zbavuje hrubé črevo nahromadených nánosov a zároveň zlepšuje absorciu minerálov a vitamínov z prijatej potravy. Probiotické baktérie zabezpečujú zdravú mikroflóru v tráviacom trakte.