Som uchylná?

Príspevok v téme: Som uchylná?
Lucinkaa

Mám taký zvláštny problém, že pôsobi to až smiešne a smejem sa aj teraz keď to píšem :D
Ide oto, že penisy mužov, veď koho iného sú pre mňa veľmi smiešne a keď som niekde vonku v obchode, na pošte, na úrade, v čakárni u lekára a sú tam aj nejaký muži tak začnem rozmyšľať ako vyzerá ich penis, či daný muž má oblečené slipy, trenky, boxerky. Ako je tam ten ich verzaig poskladaný a či sa ráno ten muž sprchoval alebo nie. Proste také nechutné myešlienky mi chodia hlavou same od seba. Je to normalne? Som len ja taká alebo ešte niekto podobní tu je s takouto uchylkou? Je mi na smiech aj penis mojho frajera, vzdy sa z neho musim začať smiať keď ho vidim s spodnom prádle alebo naheho. Také myšlienku mi napadajú v posledny mesiac a neviem ako prestať sa tým zaoberať. Pracujem ako predavačka v jednom obchode a aj keď prídu zakaznici/muzi/ tak zase rozmyšlam nad ich ...:D
Ešte taká otázka na vás mužov, nezavadzia vám ten penis a semenníky keď chodíte, sedíte, beháte, ležite? Pytam sa lebo chcela by som vedieť ako sa cití taký muž. Mne by to asi zavadzialo. Tak ako zene s velkymi prsami vadia velké prsia.
Prosím vyjadrite sa k tomu lebo neplanujem to riešit so nejakým psychologom ci psychiatrom. Znesiem akekolvek nazory. Ďakujem :)

xOx

smileBoy
"myslím že vačšina žien takto zmýšla len si to nechú priznať"
hej, urcite vacsina zien sa smeje na priatelovom vtakovi... to si kde pocul alebo videl???

smileBoy

myslím že vačšina žien takto zmýšla len si to nechú priznať jasne že vás zaujíma ako s tym muž dokáže žiť. Ja tiež keď vidím peknú riťku predomnou tak premýšlam ako to vyzerá v jej gaťkách a akú má šuštinku :D

cukrova vata

chlapch to s tymi gatkami ano je to pravda ale nespinia sa nam len od mocu ale aj preto ze nam zije vaginka a ta tiez vylucuje svoje sekretiky vdaka ktorym mame tam dole zdrave prostredie. A nehovor ze si kazdy muz po vycurani utiera vtaka lebo mala som moznost vidiet muzov ktory si ho len pretrepali a hned zapchali do gati takze nie kazdy utiera. A vase mamky a manzelky by vedeli rozpravat ake zahnusane trenky davaju prat :D A jasne v tom mate vyhodu ze mozte curat postojacky vytiahnut ho hocikde v prirode a spustit co mi to mame tahsie najst si vhodne miesto a cupnut.

kohútisko

O zlatinko, si O.K. neboj ved mi muzi rozmyslame takto bezne. Mne sa to stava casto na prechode kym cakam na zelenu a postavi sa predomnou ci vedla nejaka baba, v obchode ked cakam pri pokladni v rade, na poste, ked sedim na lavicke vonku niekde, ked davam prednost ako sofer na prechode, v autobuse, v cakarni..Zamyslam sa nad tym ked vidim mladu babu alebo zenu aku ju asi ma, ake ma gatky, ci je voholena, ci je panna alebo nie a pod. Normalny zdravy muz rozmasla takto a myslim ze aj zdrava kazda zena. Ved sme ako tie zvrierata hladame s kym by sme sa sparili :D
No zamyslam sa len ked vidim celkom pohladnu babu stihlu, neodvazim a radsej ani nechcem rozmyslat ako to vyzera u takej tucnej s nadvahou zeny alebo nad starsimi zenami. BRRRR :D
Tam radsej pre zachovanie dusevneho zdravia nepremyslam vobec. Len nad mladymi stihlunkymi babenkami zenami.
Je to normalka ze ta to zaujima kedze niesi muz. A ci zavadzia tak ano su situacie kedy zavadzia, a v lete je to zle ked je strasne teplo a zlepi sa to tam a spoti. A v sedeni v behani tak casom si chalan zvykne kym dospeje za tie roky :D A trenky nenosim lebo to vobec nieje pre penis vhodne lieta to zo strany na stranu najlepsie su boxerky, slipy nenosim pripada mi to homosacke. Ale tie horucavy v lete daju zabrat ale ved to ako tym tucnym babam tiez sa musia spotit a sparit pod velkymi kozami a stehnami ci zadkom. Tam to nieje o nich lepsie pri obeznych zenach nie? :D

kohútisko

O zlatinko, si O.K. neboj ved mi muzi rozmyslame takto bezne. Mne sa to stava casto na prechode kym cakam na zelenu a postavi sa predomnou ci vedla nejaka baba, v obchode ked cakam pri pokladni v rade, na poste, ked sedim na lavicke vonku niekde, ked davam prednost ako sofer na prechode, v autobuse, v cakarni..Zamyslam sa nad tym ked vidim mladu babu alebo zenu aku ju asi ma, ake ma gatky, ci je voholena, ci je panna alebo nie a pod. Normalny zdravy muz rozmasla takto a myslim ze aj zdrava kazda zena. Ved sme ako tie zvrierata hladame s kym by sme sa sparili :D
No zamyslam sa len ked vidim celkom pohladnu babu stihlu, neodvazim a radsej ani nechcem rozmyslat ako to vyzera u takej tucnej s nadvahou zeny alebo nad starsimi zenami. BRRRR :D
Tam radsej pre zachovanie dusevneho zdravia nepremyslam vobec. Len nad mladymi stihlunkymi babenkami zenami.
Je to normalka ze ta to zaujima kedze niesi muz. A ci zavadzia tak ano su situacie kedy zavadzia, a v lete je to zle ked je strasne teplo a zlepi sa to tam a spoti. A v sedeni v behani tak casom si chalan zvykne kym dospeje za tie roky :D A trenky nenosim lebo to vobec nieje pre penis vhodne lieta to zo strany na stranu najlepsie su boxerky, slipy nenosim pripada mi to homosacke. Ale tie horucavy v lete daju zabrat ale ved to ako tym tucnym babam tiez sa musia spotit a sparit pod velkymi kozami a stehnami ci zadkom. Tam to nieje o nich lepsie pri obeznych zenach nie? :D

lamparen

Aj mne tie veci co tam maju muzi pripadaju smiesne, myslim ze uz tym su dost potrestani ze to maju :D a este im to aj ovplyvnuje cele myslenie. Zenske veci su tiez cudne ale predsa len aspon to nezavadza a nemusis to cely den chytat pri ukladani a curani. A ze sa nad tym cele dni zamyslas, no , zvlastne na dospelu zenu, asi nemas ine problemy. Ale uchylne to asi nie je, este si mlada a nevyjasena

ghdgfd

mne moje nadobicko zavadzia napr. pri behu ked mam volne boxerky. proste sa to hojda a je to neprijemne. ked mam uzke rifle alebo ine gate tak niekedy ked si sadnem citim bolest na vajciach. myslim ze to nie je uchylka kedze si zdrava baba.