Bulímia mi ničí život

Príspevok v téme: Bulímia mi ničí život
žužulík2875

Potrebujem asi len pokecať s niekým o tom všetkom. Trpím bulímiou už 6.rok, sem tam niekoľko mesačné pauzy boli, no bez následného úspechu. Momentálne som v tom až po uši. Často bývam sama doma, tak si asi viete predstaviť, ako vyzerá môj deň. Pokiaľ si vopred nenaplánujem deň, som len doma a som schopná vraciať aj 6 krát za deň. V podstate aj keď naši prídu domov, tak to robím. Nepočujú ma, robím to ozaj potichu. Raz mi na to moja mama a sestra prišli, tak som na určitú dobu prestala, aby boli spokojné a netrápili sa. No vrátila som sa k tomu opäť. Teraz o tom nik nevie, dokonca ani môj priateľ, s ktorým som už druhý rok. Na jednej strane chcem, aby mi s tým niekto pomohol, no hanbím sa o tom s niekým rozprávať. Stále si nahováram, že sa z toho dokážem dostať sama, no posledné dni sú ozaj plné depresie a beznádeje. Bulímia už veľa toho zničila v mojom živote a ja nechcem, aby v tom pokračovala. Pomôžte!

oui..

Maoam, ja mam bulimiu roky a za posledne roky su jedine zmysluplne na tomto fore prave tie tvoje a prispevky od Jansky, aj ked tie sa neprijemne vryvaju pod kozu. O to pravdivejsie su. Damy, nerobte si z fora nic, ja sem preto viac menej uz takmer ani nechodim prispievat, toto nie je realny zivot a vacsinou sa tu zdruzuju ludia, co sa boja realneho zivota, alebo su lenivi ho zit, tak sa skryvaju za fora a internet, ktory ich dostatocne zabavi a rozptyli, aby im na ten zivot uz nahodou neostaval cas ...

Maoam

winki: ja viem, je to moja dlhorocna skusenost, cim viac das, tym horsie a nakoniec sa vsetko obrati proti tebe, cest jednej vynimke z radu PPP

ale aj v inych temach to vidis, proste nastavis zrkadlo, konecna

winki

Maoam neber si to tak, tie baby vedia, že im radíš dobre ale je to reflex, že dobré rady zahadzujú do kúta. Je to ako keď mama radí dcére a dcéra si vraví aká je tá mama krava.....po čase si to uvedomia, ale bohužiaľ.

Maoam

antiana: nikdy nevies, kto ma s cim skusenost, ci uz kvoli praci alebo skusenost v rodine a pod., co sa tych bab tyka, k tomu len tolko, ze mozno ide prave o tie, ktore mi dlho pisali a vtedy im to velmi dobre padlo...ale to je typicke, takze ma to neprekvapuje

ok, nemusis sa obavat, toto je moj posledny prispevok ako k tebe, tak aj v tejto teme

winki

Antiana založ si tému: " milujem život s ppp" a tam si píš tieto žvásty a nikto sa do teba navážať nebude a všetci tam ťa budú v tom podporovať. Nekaz morálku babám čo ešte majú kúsok normálneho úsudku a aspoň v kútiku duše túžia po pomoci a opore. HAWK!!!

antiana

vy len rýpete a pritom viete veľké prd o tejto chorobe a o tom ako sa ja cítim, ako mi je vo vnútri, ja som len chcela byť úprimná a tak som napísala čo sa vo mne odohráva, nie ako niektoré baby tu na fóre (však ony už vedia ktoré to sú), čo sa len tvária ako chcú pribrať a vyliečiť sa...maoam, Ty sa do mňa nestaraj keďže nevieš o PPP nič a všade sa hráš na veľkú a múdru terapeutku...píšem si mailom s 3 babami s PPP a aj ony si ťa už všimli že si nejaká premúdrelá...

Maoam

aha a mali by ti potom poslat ucet za pobyt na JIS-ke.....

v mnohych krajinach sa to tak robi, ze sa pacientom posielaju ucty domov a oni ich musia uhradit a prachy si potom vymahat od poistovne, asi by si bola velmi prekvapena, kolko stalo tvoje doterajsie liecenie, ktore prinieslo jednu velku nulu, nie, ovela horsie, tak co uz no, kto nechce zit, nech nezije

aj tak je preplnena planeta

skoda, tesilo ma, ze chces ist studovat, fakt....ale tak co uz s vami, ktore si proste samy kopete hroby

Maoam

antiana - tak co, mame ti pogratulovat? ze si dala dole styri kila ci kolko? ved si nedavno pisala uplne ine cifry, ale nechce sa mi hladat

myslela som, ze chces ist studovat a zacat novy zivot, vela ludi by ti drzalo palce, ale ako vidim, milsie ti je toto, tak vela stastia na ceste za 3-kou na zaciatku hmotnosti a vsetkemu s tym spojenym a potom aj odovzdaj ID niekomu, kto ho fakt potrebuje a chce sa liecit, cau