Pod papučou?

Príspevok v téme: Pod papučou?
renuska11

Každý má aspoň jedného známeho, ktorý si neodpustí reči tohto typu? Príde mi to už trápne:( Radi robíme s partnerom veci spolu, mne sa nežiada chodiť na babské jazdy bez neho a môjmu s chalanmi niekam piť. Sme proste takí, najlepšie sa zabavíme spolu, alebo v partii s našimi. Väčšina známych nám náš vzťah úprimne odobruje a dokonca niektorí v dobrom závidia, žiadna z mojich kamošiek si nikdy nedovolila do mňa nejako rýpať prečo nejdem s nimi piť, či som pod papučou alebo neviem čo. Môj má ale jedného známeho, ktorý VŽDY vyrypuje, má hlúpe poznámky a ešte k tomu uráža aj svoju vlastnú ženu, do detailov nejdem. Minule som mu už povedala, čo si o jeho zakomplexovanosti myslím a tuším sa urazil. No a môj mu povedal, že on bezo mňa nikam nejde. Neviem, zdá sa mi to, alebo sú niektorí ľudia úplne mimo? Alebo sme divní? A ešte stále opakuje nech si len užívame, lebo láska vyprchá, ešte tak 2-3 roky a na jeho slová príde a bla bla bla... Príde mi to ako závisť... To je také zvláštne mať z partnera aj najlepšieho kamaráta a milenca v jednom? =/

0vecka

nevim no mna take nieco vobec neuraza skor naopak... minule sme boli niekde dal som si jendo pivo a nechcelo sa mi dat druhe tak ked sa objednavalo tak som zobral telefon ze sa musim spytat starej ci mozem a po 2s som povedal len dokelu am vypnuty mobil nic z toho nebude...

renuska11

To zas nie veď to len tento jeden je taký:D Ostatní sú úplne v pohode(alebo sa robia):D Normálne sa stretávame, chodíme von, ale nie často, lebo sme tak trocha introverti...Možno je to aj tým

0vecka

jj mne to tiez obcas hovoria ale vecsinou si z toho robim srandu... s bvlastnych skusenosti viem ze to zvykne nasrat ked je to tak trosku pravda

MultiLevel

Ano, chapem :) Pokial ho to absolutne netaha, tak je to potom ok. Mozno keby mal takych kamaratov, co nemaju hlupe reci, tak je s nimi rad :)

renuska11

Vyzerá to tak, že aj on to vidí rovnako, lebo som ho posielala s nimi a nechcel ísť. Naposledy mi povedal, že načo - aby počúval hlúpe reči? Asi má dosť chalanov v práci, od 6 do 5 a potom je rád, že má pokoj, neviem:D Ale naozaj, ani ja nemám potrebu ísť von s kamoškami, na to mi stačí telefón a obedná prestávka, vážne... Plus on je môj najlepší kamarát, keď si to tak vezmem...

MultiLevel

Renuska, je vsak rozdiel v tom, ci to takto vidis len ty, alebo aj partner. Naozaj chce vsade chodit len s tebou a nikdy nema chut vypadnut len tak kdesi s chalanmi?
U nas je to tak, ze partner by ma tahal este aj na kavu s kolegynou...ale potom su situacie, kedy idu partia chalanov kdesi posediet a sama citim, ze potrebuje byt obcas aj bezo mna. Je rad ked idem a sme spolu casto, ale nechavam ho ist aj sameho. Je to dolezite aj pre nejaky taky "oddych" od seba, mat nielen spolocne konicky, ale aj vlastne, chodit nielen spolu von, ale aj osobitne. Skuste to! Nie kvoli nejakemu chalanovi, co do vas rype, ale len tak cisto pre vas vztah :)

renuska11

Ďakujem za odpovede:) Noo tu je taký problém že my sme akoby jedna partia a mne stačí telefón, na nejaké klebetenie nie som a ostatné nemám potrebu tajiť pred partnerom plus jemu ide len o to, aby ho opil a potom nejaké baby, očumovačky, hlúpe reči atď. No čo k tomu dodať...=/

kejra

Ja proti tomuto nič nemám, ak sú partneri obaja obľúbení v oboch kolektívoch, napr že tvoj partner nemá nejaký problém s tvojimi kamarátmi alebo naopak, tak nevidím problém, prečo by ste nemohli chodievať spolu.

Len..teraz si trochu zaprotirečím...ja som bola dlho bez vzťahu, nechcela som, chcela som slobodu a pod...a do 18tky bolo všetko OK, mala som slobodné kamarátky, chodievali sme kade tade spolu, rozprávali sme sa o všeličom a zrazu tam príde nejaký muž. Tak aj ja som bola niekedy proti, chcela som si s ňou pokecať a nechcela som, aby všetko vedel aj on, tak tiež som občas rýpla, že prečo nemože isť aj ona. Ja viem, asi nemám pochopenie, ale tato jedna vec mi vadila. Alebo sme niekedy mali babskú jazdu a teraz kamoškin frajer tam bol jediny chlap a furt sa tam cuckali, absolutne s nami nekomunikovala, stale musela byť pri ňom. Nie je to závisť, len to bolo také čudne zrazu.

Nehovorim že to je tvoj pripad tak si to neber nejako k srdcu :) Len možno ty tých rýpačov berieš uplne zle, ale mnohí to berú tak ako ja..tuto jednu stranku..samozrejme ja všetkým vztahom prajem a aj tomu svojmu, ale tiez idem aspon raz za mesiac von aj sama.

MultiLevel

Renuska, neriesila by som :)
Naco? Nech si rype. Ale ak sa cez to nevies preniest, mozes sa na rypanie ozvat a povedat, ze vam to tak VYHOVUJE, inak by ste tak nezili. A nezabudni k tomu siroky usmev. To ludi strasne stve, ak sa na rypanie nenahnevas, ani neurazis, ale krasne usmejes :)
Ale ako pisem vyssie, neriesila by som to. Ked som zacala chodit s mojim, teraz uz manzelom, mnohi mali k nam debilne poznamky. Vraj sa k sebe nehodime vyzorovo (asi su slepi :D ), vraj nam to dlho nevydrzi a podobne. Hmm, mnohi z okruhu znamych, co to hovorili sa uz davno porozchadzali s partnermi, ktorych mali vtedy, ale nam to vydrzalo :) A tiez som vtedy tie reci neriesila, len som sa nad nimi pousmiala...Cas ukaze vsetko. A plati to aj vo vasom pripade. Nie si povinna nikomu hovorit preco zijes tak, ako zijes. Na hlupe poznamky sa len pousmej a povedz, ze vam to tak vyhovuje :) Easy

manzel567

My sme s manzelkou najradsej sami dvaja - aj ked niekam ideme, aj na dovolenky a tak. (Aj som rad, ze deti su uz dospele a mozeme si chodit bez nich). Malokedy ideme s niekym. Hlavne nepotrebujem pocuvat tie ich nadavky a staznosti na manzela ci manzelku alebo priatela ci priatelku a stazovanie sa na zivot. Presne toto nam hovorili mnohi co ten pako co ho opisuje, no po 25 rokoch su uz ticho aspon v tomto, lebo maju v drvivej vacsine krachnute manzelstva. Podla mna je ta najlepsia vec na svete, ak vam vyhovuje byt spolu iba sami dvaja a nenudite sa spolu. Drzim palce :)