Pod papučou?

Príspevok v téme: Pod papučou?
renuska11

Každý má aspoň jedného známeho, ktorý si neodpustí reči tohto typu? Príde mi to už trápne:( Radi robíme s partnerom veci spolu, mne sa nežiada chodiť na babské jazdy bez neho a môjmu s chalanmi niekam piť. Sme proste takí, najlepšie sa zabavíme spolu, alebo v partii s našimi. Väčšina známych nám náš vzťah úprimne odobruje a dokonca niektorí v dobrom závidia, žiadna z mojich kamošiek si nikdy nedovolila do mňa nejako rýpať prečo nejdem s nimi piť, či som pod papučou alebo neviem čo. Môj má ale jedného známeho, ktorý VŽDY vyrypuje, má hlúpe poznámky a ešte k tomu uráža aj svoju vlastnú ženu, do detailov nejdem. Minule som mu už povedala, čo si o jeho zakomplexovanosti myslím a tuším sa urazil. No a môj mu povedal, že on bezo mňa nikam nejde. Neviem, zdá sa mi to, alebo sú niektorí ľudia úplne mimo? Alebo sme divní? A ešte stále opakuje nech si len užívame, lebo láska vyprchá, ešte tak 2-3 roky a na jeho slová príde a bla bla bla... Príde mi to ako závisť... To je také zvláštne mať z partnera aj najlepšieho kamaráta a milenca v jednom? =/

agnes998

No vsak zi si ako chces, je to len tvoj zivot. Ale ak sa nestretavas s kamaratkami a nemas rada ani stretavanie sa s rodinou, si na neho zrejme extremne naviazana a potom ak vas vztah raz skonci ostanes sama ako kol v plote

renuska11

Práve... Aj ja som si myslela...Noo je to komplikované, on je taká vzdialenejšia súčasť rodiny. Z rodinných dýchankov typu oslava, Vianoce a pod. sa proste neviem vyvliecť... No ale večne toto počúvať sa mi nechce, kazí to vzduch... Lenže ako z toho von? Jedine ísť niekam vždy keď sa koná niečo rodinné. Mne to problém nerobí, ja som free, ale môj partner má rodinu také typy, že stretávať sa atď je u nich normal. Mne osobne vadí aj to, nemusím rodinkovanie:D

DontWorry

Takych ludi najdes na kazdom kroku. Vies kolko sprostych veci od hlupych ludi som sa napocuvala v zivote ja? Velmi vela a tiez mi to nebolo prijemne, ale prave preto sa musis naucit ludi selektovat.

Nie je nic divne na tom ak travite spolu cas si uz s tvojimi alebo jeho kamaratmi. Ak vam to nevadi a citite sa tak dobre a klape vam to, tak je to len a len dobre. Vzdy lepsie ako byt spolu odkazani len na jednu izbu doma alebo travit cas bez seba.

Plus nerozumiem preco s takym clovekom sa vôbec stykate?

renuska11

Maoam to je nejaká psycho analýza? Si vedľa, on ma vôbec nezneisťuje ani nič podobné, len ma už otravuje, lebo je taký vždy. Jednoducho mi to vadí a chcem vedieť, či je to bežné aj inde. On sa tak správa aj pred našou rodinou, dokonca sa nehanbí ponižovať svoju ženu na verejnosti. Ja si myslím o tom svoje a môj tiež, len nechápem, či to je normálne. A stále neviem odpoveď... Zažila si to? Asi mi to dosť vadí aj preto, že od 18 som samostatný človek a neznášam keď niekto do môjho života rýpe.

Maoam

podstatna je iba jedna jedina vec: PRECO venujes tomu muzovi a jeho poznamkam tolko pozornosti a vaznosti? :-) Preco ta on a to, co vravi, tak velmi zneistuje? ;-)

Tam mas odpoved na vsetko.

Ak by si sebou a tym, co zijes a ako zijes bola taka ista a vyrovnana, jeho kecy by ti boli ukradnute, takisto aj jeho mozna zavist a pod.

Osobne mam z teba dojem, ze v tebe vzbudil strach, ze by mohol mat s tym casovym usekom pravdu...alebo?

Ak ti (vam) ma co zavidiet, tak bud tomu rada a na neho z vysoka kasli.

Odraza vsak v tebe zrejme nieco, na com musis popracovat.

Inak by si nepotrebovala neustale potvrdzovania okolia, co je normalne, co nie je normalne, atd.