tazka laska :(

Príspevok v téme: tazka laska :(
bambik

ahojte..,vsetci mi asi poviete,ze som hlupa,ale ked ja toho mojho chalana tak lubim.takze- mame lasku na dialku,viem,ze ma lubi sme spolu uz vyse roka ale teoreticky,lebo pol roka skoro sme neboli spolu,je to strasne tazke..ja som v anglicku a on je na druhom konci sveta...problem je v tom,ze mam pocit,ze ho nezaujima,co si myslim o tej a tej situacii ja .pre nho najdolezitejsie co si mysli jeho rodina,hlavne mama a potom kamarati a az potom tam niekde som aj ja ..strasne ma to ubija,lebo niekedy mam pocit,ze ma ma uplne na haku a potom urobi nieco pekne a uz ma to prejde.nechcem ho stratit lebo ho milujem,co by si o to myslite? :(

bambik

milli v urcitych nazoroch s vami suhlasim.som zamilovana,ale nepredstavujem si v nom celkom princa :)) a to co sa medzi nami stalo za to mozem viac ja :)) on mi povedal,ze to este nechcel tak skoro so mnou,lebo ma lubi..ja viem,ze ma lubi,len mam ten problem,ze ja by som ho chcela tak trosku postrasit,ze ma moze stratit,lebo mam pocit,ze teraz si je mnou isty...ako to mam urobit a nestratit ho???

agina

Presne taketo nieco som zazila aj ja.Strasne som sa na jednej dovolenke zalubila do jedneho chalana, robil tam casnika a zaroven DJ-a no a ako to uz chodi, ked som odchadzala, slubili sme si vecnu lasku.Vobec neprehanam ked poviem, ze som mu pisala listy kazdy druhy den.Ja som z Noveho Mesta nad Vahom a on od Ruzomberka.Vydrzalo mi to snad pol roka, on sa mi za ten cely cas ozval snad dvakrat...potom som si uvedomila, ze ma vlastne vobec nelubil a ja som bola taka hlupana....

milli

Obávam sa, Zuzik, možno ten polrok chodenia s partnerom zanechal v tebe dosť silné emotívne zážitky, ktoré v tebe doposiaľ silno rezonujú a vytvárajú v tebe predstavu o tvojom partnerovi ako ideálnom človeku, čo je charakteristické pre zamilovanosť. Ale už aj podľa tvojich výpovedí je realita trochu iná ako táto tvoja predstava a on tým, že ti urobí nejaký súcitný prejav, tak túto predstavu v tebe živí. Ak je tomu tak, potom je to dosť nebezpečný stav, pretože v takomto takto city vládnu nad tvojim rozumom a ty nevieš situáciu objektívne zhodnotiť, takže žiješ v neustálom uisťovaní, že všetko bude raz inak. Je dobré, keď dokážeš byť verná, neskôr sa ti to určite zíde, ale nad týmto vzťahom vážne popremýšľaj, ale nie cez nejaké ružové okuliare, ale reálne, čo sa týka vašej prípadnej budúcnosti. Opýtaj sa ho, aké máš miesto v jeho živote a čo s tebou zamýšľa. Život je o reálnych veciach, nestavaj si vzdušné zámky...
Škoda, že si si nenechala intímne skúsenosti až pre manželský život. Nie je celkom vylúčené, že telesné dôvody mohli byť pre partnera tými hlavnými, pre ktoré ti venoval toho pol roka. Ale to ber ako hypotézu.

kiki*

Bambik, Jarka ti dobre radí, presne to čo píšeš som kedysi zažívala a on sa nezmení, presne tiež urobil po zlých veciach niečo dobré a dostal ma a tiež to bol vzťah na diaľku, neviedlo to k ničomu a tiež bol prvý, s ktorým som sa milovala a až keď som stretla môjho terajšieho priateľa som zistila, že vzťah s ním bol obrovský omyl, aj keď som ho vtedy strašne ľúbila, aj on mňa aspoň to tvrdil, ale boli to len reči...strašne som sa natrápila 3 roky!!! teraz sa len smejem aká som bola hlúpa, ale asi to tak malo byť...a ľutujem stratené roky, lebo mi to nič nedalo. takže tak, kašli na neho, naozaj,keď si až na treťom mieste, bude to tak vždy, drž sa

bambik

mijka ano som to ja :( ako si uhadla? :) mam sa fajn,az na to co som tu napisala..na tie bolesti nemyslim.a ty sa ako mas?

mijka

ahoj bambik:)
nie si ty náhodou zuzik s ktorou som si dopisovala asi pred dvoma mesiacmi?
ak by si to bola ty, napíš ako sa máš, čo tie bolesti a tak...
ak to nie si ty, tak sorry bambik...ja mám priateľa tiež v irsku a je to veľmi ťažké, pre oboch...