Nemam orgazmus

Príspevok v téme: Nemam orgazmus
margotka789

som zena, sexualne zijem od svojich 23 rokoch teraz mam 26, za ten cas som mala dvoch partnerov, prvy s ktorym som chodila dva roky nebol moc skuseny a orgazmus som mala len vonkajsi nie vnutorny a teraz mam noveho priatela par mesiacov a orgazmus taktiez nikde, ale tento je uplne neskuseny. tak ja neviem ci je to v tom ze mam "smolu" na chlapov alebo mam cakat na zazrak? alebo uz neviem poradte nieco prosim :(

necitimsex

nz, ja mam 25 takze sme si takmer podobne :(ň
a muzi zvieratka su (ti dobri to chapu s humorom , nemyslim to tak zle totiz :)) ... su zvery v tom zmysle ze su vksue nadrzani a ich triezvy usudok sa straca. Vkuse by to len trtkalo a neberie ohlad na zenu a veta typu "nemozes sa premoct?" je zabijak vasne cislo jeden. Ale amla som aj normalneho ale tiez vkuse fantaziroval uz mi tos lo na nervy, na tomto fore su zeny ktore sa stazuju ze ich chlapi enchcu az tak acstos ex ako ony- kdeze ziju taki vzacni mili idealni chlapi a ja som rpeco atkeho nestretla? :D hoci na sex mam chut tak nerobit to tiez nie je riesenie.

margotka789

necitimsex: dakujem ti pekne prelustrovala som to cele obidve temy...
no vonkajsi dostanem ale ten vnutorny som nemala zatial a to som mala dvoch partnerov ktori obaja neboli velmi skuseni...no ja uz mam 26 rokov!!! a teraz navyse nemam na sex ani nejak chut, neviem ci je to tym ze sme mali kadejake problemy s partnerom...presne si to opisala pripada mi to ako take "zvieratko", zacne sa to na teba lepit a caka ze volaco bude...no ale nebude lebo mna to nebere :(

necitimsex

este som nasla toto, pisala to nejaka ina slecna, mozno ti pomozu rady ktore budu tuna:

www.zdravie.sk

stve ma ze niektore su sarkasticke takym ludom nezelam nic dobre.

necitimsex

najväcsie pochopenie z muzov mal uzivatel Adam krt, ten prispieva aj inde a celkom citlivo a racionalne som vu vdacna za oporu :) bolot od avno co tam prispel rpehrab s av tom

uzivatela pepek si envsimaj reaguje ako male decko

a nevsimaj si ani moj pesimizmus ty si ina zena mas ine telo nemusis sa tym mozno taki trapit ako ja mozno ta caka zlepsenie coskoro :)

drzim palce

necitimsex

mna tento problem dost stve mam to takisto, rpecitaj si toto (okrem mojich vylevov su tam rady ktore mne nepomohli ale tebe mozno pomozu :))

www.zdravie.sk

vsade na tomto svete je plno reci o sexe a kvalita onicom :/

smaozrejme to ze s tym ja zapasim tak dlho a uz am to stve este neznamena ze to tak caka teba, hlavne povedz pravdu a snazte sa OBAJA s partnerom, nikdy nic nepredstieraj.