Strasne zabudam, je to normalne?

Príspevok v téme: Strasne zabudam, je to normalne?
cuuha

dobry den,mam 21 a hrozne zabudam dolezite veci a stracam koli tomu kamaratov-myslia,ze som nespolahliva a nezodpovedna,bojim,sa ze koli tomu budem mat po skole problem najst a udrzat si zamestnanie. od malicka som bola roztrzita,nesustredena,ale kym som bola dieta,dalo sa to odpustit,teraz je to ine a zhorsuje sa to,zabudam na stretnutia,seminare,zapnem si vodu na caj a zabudnem na to,uz 2x som sa vybuchla z internatu,zabudla som bundu vo vlaku,tasku s nakupom v autobuse,mobil na verejnych zachodoch,nikdy neviem kde co dam hladam kluce po celej izbe a mam ich vo vacku tot zu neni normalne:(moja babka ma podobne priznaky a ma sklerozu multiplex ja viem,ze ja som na to primlada...a navyse sa dobre ucim aj si to rychlo zapamätam a nezabudnem je to paradox

zewa

Otazka znie, ze kam sa v myslienkach utiekas, ked su silnejsie ako tie realne veci? Nad cim sa zamyslis, ked zabudnes nakup v autobuse?

ja-pusate

to nieje koli zlej pamäti ale koli zlej schopnosti koncentrovat sa,ty si proste träumer podobne ako ja s myslienklami stale niekde inde,tu pomoze len menej rozmyslat o blbostiach a viac sa sustredit na to co robis bzw co mas urobit,je so tazke ale pokus sa o to