Preco kila nejdu dole?

Príspevok v téme: Preco kila nejdu dole?
mirzif

Dobrý deň, prosím o radu, pomoc, Vaše názory. Uz dlhší čas sa necitim dobre, stále som bola nafuknuta, cítila sa ako slon. Je pravdou,že som aj pribrala 7kg behom minuleho roka. Chcela som to zmeniť, dokonca sa aj snažím!! Asi od decembra som sa začala postupne stravovať zdravšie. Z jedalnicka som vyradila sladkosti,nesolim, pijem 3 litre vody denne a caje(bylinkové, zelené, ovocne),sladké vody som nikdy nepila, jem vela zeleniny najmä cerstvej,doobedu na desiatu jem vždy nejaké ovocie, raňajky pozostavaju z ovs. Vlociek,ovs. Kase, jogurt s ovocím, ver. Rožok sunka a pod. Obedy jem ľahké kuracie maso,zelenina,ryza. Vyprazane vobec nejem uz rok. A na veceru jem tvaroh, salaty zel. Mozzarelu a pod. Po 6,7 nejem a od februára cvicim 2vo fotku kardio(bez,bike,orbitrek hod a pol) a 3do tyzdna posilujem. Je pravda,že sa mi upravila pleť, necitim saako slon, tak ľahšie, no VAHA sa ani nepohla. Mam 179 cm a69 kg. Chcela by som mať 62 kg. Bojím sa,že keď sa mi nedari,že to vzdam,to zdravé stravovanie aj fitnes.tak co mam robit?toto som skusila ako predposlednú šancu, posledná bude nejaká odbornicka na vyzivu alebo fitnes tréner. Budem rada ak mi poviete Vaše skúsenosti,pribehy a pod. Rozpisala som sa, kto si to celé precital, tak sa tesim a dakujem za každú radu:)Dobrý deň, prosím o radu, pomoc, Vaše názory. Uz dlhší čas sa necitim dobre, stále som bola nafuknuta, cítila sa ako slon. Je pravdou,že som aj pribrala 7kg behom minuleho roka. Chcela som to zmeniť, dokonca sa aj snažím!! Asi od decembra som sa začala postupne stravovať zdravšie. Z jedalnicka som vyradila sladkosti,nesolim, pijem 3 litre vody denne a caje(bylinkové, zelené, ovocne),sladké vody som nikdy nepila, jem vela zeleniny najmä cerstvej,doobedu na desiatu jem vždy nejaké ovocie, raňajky pozostavaju z ovs. Vlociek,ovs. Kase, jogurt s ovocím, ver. Rožok sunka a pod. Obedy jem ľahké kuracie maso,zelenina,ryza. Vyprazane vobec nejem uz rok. A na veceru jem tvaroh, salaty zel. Mozzarelu a pod. Po 6,7 nejem a od februára cvicim 2vo fotku kardio(bez,bike,orbitrek hod a pol) a 3do tyzdna posilujem. Je pravda,že sa mi upravila pleť, necitim saako slon, tak ľahšie, no VAHA sa ani nepohla. Mam 179 cm a69 kg. Chcela by som mať 62 kg. Bojím sa,že keď sa mi nedari,že to vzdam,to zdravé stravovanie aj fitnes.tak co mam robit?toto som skusila ako predposlednú šancu, posledná bude nejaká odbornicka na vyzivu alebo fitnes tréner. Budem rada ak mi poviete Vaše skúsenosti,pribehy a pod. Rozpisala som sa, kto si to celé precital, tak sa tesim a dakujem za každú radu:)Dobrý deň, prosím o radu, pomoc, Vaše názory. Uz dlhší čas sa necitim dobre, stále som bola nafuknuta, cítila sa ako slon. Je pravdou,že som aj pribrala 7kg behom minuleho roka. Chcela som to zmeniť, dokonca sa aj snažím!! Asi od decembra som sa začala postupne stravovať zdravšie. Z jedalnicka som vyradila sladkosti,nesolim, pijem 3 litre vody denne a caje(bylinkové, zelené, ovocne),sladké vody som nikdy nepila, jem vela zeleniny najmä cerstvej,doobedu na desiatu jem vždy nejaké ovocie, raňajky pozostavaju z ovs. Vlociek,ovs. Kase, jogurt s ovocím, ver. Rožok sunka a pod. Obedy jem ľahké kuracie maso,zelenina,ryza. Vyprazane vobec nejem uz rok. A na veceru jem tvaroh, salaty zel. Mozzarelu a pod. Po 6,7 nejem a od februára cvicim 2vo fotku kardio(bez,bike,orbitrek hod a pol) a 3do tyzdna posilujem. Je pravda,že sa mi upravila pleť, necitim saako slon, tak ľahšie, no VAHA sa ani nepohla. Mam 179 cm a69 kg. Chcela by som mať 62 kg. Bojím sa,že keď sa mi nedari,že to vzdam,to zdravé stravovanie aj fitnes.tak co mam robit?toto som skusila ako predposlednú šancu, posledná bude nejaká odbornicka na vyzivu alebo fitnes tréner. Budem rada ak mi poviete Vaše skúsenosti,pribehy a pod. Rozpisala som sa, kto si to celé precital, tak sa tesim a dakujem za každú radu:)

Demonika11

Prosím ťa ODPOVEDAM,,,,preposles aj mne. Pocas tehu som pribrala 33 kg a nie sa ich zbaviť a v tom stravovani mam uz poriadny chaos:( moj mail je dominika.miskufova@centrum.sk. Dakujem pekne.

leonzh35

Ahoj ja mam presne take iste miery aj vaha aj vyska sedi a tiez by som chcela aspon tych 62 no akosi to nejde :/

odpovedam

ja som zena :-) ale jasne, nechaj mail a preposlem. ale je to nastavene na moje potreby, takze to berte len ako inspiraciu a prisposobte to sebe.

slanina

odpovedam, mohla by som ta poprosit ci by si aj mne v maily napisal tie zasady? myslim, ze by mi to dost pomohlo :)