Muz si nesmie byt zenou isty

Príspevok v téme: Muz si nesmie byt zenou isty
mnbvc

co si myslite o "nechavani muza v neistote?" pre mna samu je to nekonecna vycerpavajuca hra na macku a mys, no pravda je taka, ze ked som mala dobreho chlapa, strasne som sa nudila a chybalo mi vzruso v zivote. tento vyhladnuty je poriadny "zly chlapec" a vidim, ze je to presne ten typ, pri ktorom nemoze byt zena nikdy lahko dostupna. hneva ma to, koli tej energii, co do toho musim vynakladat, aby som nenechavala citom prilis volny priebeh a aby bol aj on trosku v napati. myslite, ze sa tak da fungovat aj dlhodobejsie?

zewa

Najkrajsie vztahy su tie, kde nemusis premyslat a ide to samo. A ver mi, ze ty premyslas privela. Vies ake su jeho plany do buducnosti? Vies ake su tvoje plany do buducnosti? Schadzaju sa vase cesty alebo rozchadzaju? Nerozumiem, co myslis pod pojmom nechavat v neistote. Bud milujem celou sebou alebo potom ako? Na polovicu? Asi som staromodna :) Ale pokial clovek neivestuje do vztahu celeho seba a neponukne tomu druhemu vsetko, tak ho ten druhy vlastne nema sancu spoznat.

lilyiankaa

no mňa by teda takéto niečo absolútne nebavilo .... hrať sa na to, že nei som jeho istota ... a stále niečo kvôli tomu vymýšľať ...veď keď s niekým raz som, tak si chem byť istá, že s ním aj budem a hotovo ... tak je to u mňa, mňa by zase nebavila tá neistota vo vzťahu

Kyklop

Zábavné, no len odtiaľ-potiaľ. Ak sa kvôli takejto blbosti náhodou ohliadne po nejakej "istote", budete to ľutovať a už bude neskoro. Všetko s mierou.