Je este dovod preco zit?

Príspevok v téme: Je este dovod preco zit?
na dne

Dlhodobo si neviem najst frajera lebo niesom pekna, mam chlapcensku postavu, ziadne prsia ani zadky,vlasy aj tvar skaredu. A dnes maju uspech vo svete ci v praci alebo vo vztahoch len krasni dokonali ludia a my ktorych nas priroda neobdarila krasou sa mozeme ist dat odstrelit. Naco sme natom svete ked nas nikto nema rad a kazdy na nas se*ie? Aky dovod tu ostavat a bojovat dalej ked aj tak sa nic nezmeni a vsetko bude postarom. Na svojej postave uz nic menit nemozem a nedokazem, na silikony nemam, plastiku tvare tiez nie a vlasy nech robim cokolvek su stale nah*vno.
Snazila som sa zaujat opacne pohlavie tym ze som si zafarbila vlasy najprv na cerveno, neskor na hnedo a teraz na blond. Zacala som sa licit, usmievat, vyzyvavejsie sa obliekat a stale nic. Zaujemci boli ale ti onicom, opilci, zanedbani stari mladenci, same trosky alebo potom nadrzani dochodcovia. Normalni chalani akoby slepi chodili po svete. To bude tou postavou. Vy proste chcete len prsnate a ricate zeny s rovnymi dlhomi vlasmi. Preco? Preco mi skaredsie nemame sancu u vas zabodovat? Preco je priroda alebo nejaka nadpozemska sila taka svina ze nas privedie na svet niektorych tak nedokonalych a potom sa cely zivot len trapime v neuspechoch a v sklamani zivotom. Jedine co si prajem je umriet lebo dovod uz nevidim, nevidim ciel, zmysel bytia ked clovek nedokaze najst jedinu spriaznenu dusu a tolko ludi zije navokol. Citim sa tak opustena ako v cudzom svete. Nemam dovod ked vidim tolko ludi poparovanych a mna stale nikto nechce. Citi sa tu este niekto na fore tak mizerne kto sa kazde rano budi s tym ze zase dalsi den treba zit? Este aj okolie ma se*ie s tymi recami ze co sa nevydavas alebo uz mas vek (budem mat 35) na deti. Aj gynekolog ma tlaci ze je najvyssi cas na decko. Ale s kym ho mat ked nik vhodny nieje. Nevidim buducnost, vsetko vidim v ciernych farbach, netesim sa na jar, na leto, na nic. Ja uz ani nezijem len prezivam.
Napiste mi svoj nazor co by ste vy robili lebo ja uz nevidim riesenie. Rodicia so mno jednaju ako s hlupanou, co nieje nicoho schopna, cela rodina ma berie za neschopnu. Pracu mam tiez nahovno len taka brigadnicka. Ja ani neviem co chcem pocut asi som to potrebovala dostat zo seba von lebo nemam nikoho kto by ma vypocul a nekritizoval ze sa len stazujem a nemam sa zas az tak zle. Nikto vsak neciti ako sa ten druhy clovek ma pokial nieje v jeho kozi.

kop.problem

Ak clovek nezacne rozmyslat, tak sa nikdy dobre mat nebude, ci uz bude pekny alebo skaredy. Najpodstatnejsia je seda kora v nasich hlavach. Ak ju nevieme vyuzit vo svoj prospech, tak budeme len obycajni looseri...

dazd_kvapka

ahoj. nikdy som sa neradila medzi najkrajsie, ale niekomu sa pacim, inym nie a tak isto nemam partnera. takze nie je to len o krase. nie som nejaky looser alebo nejak obzvlast cudna, zeby sa so mnou nedalo vydrzat. tak co narobis. vsetko je tak, ako byt ma. mozno sa to zmeni, mozno to jedneho pekneho dna zmenis ty, ani nebudes vediet ako. v prvom rade to az tak neries a maj sa rada taka, aka si.

nataly123123

každý vníma krásu úplne inak..ja ked sa ráno pozriem do zrkadla je mi až špatne že aká som škaredá..a pritom všetci okolo mna mi hovria že som pekná len ja si to nemyslím...
berieš sa moc kriticky tak ako ja..
ja síce priatela mám velmi pekného vyšportovaného tak tým sa utešujem že určite by nechodil s nejakou škaredou...

ja hovorím že na každého raz príde, každý nájde to svoje šťastie či dnes alebo zajtra netreba prestávať dúfať...žiť je stále prečo pretože niekdy nevieš čo ťa môže stretnúť v hociktorý den

loolipopp

sponka
to je blbost, chemia musi byt...
vies je rozdiel, ked dvaja skaredi sa vidia navzajom krasni a rozdiel ked jeden z nich povazuje toho druheho za spatu...nemoze sa predsa v partnerskom vztahu jeden hnusit...co by to bolo...

ivik24

ahojte baby, mám 24, tiež nikoho nemám, žiadnu spriaznenú dušu.ja už ani nehľadám, vždy keď som si myslela, že hej s týmto človekom si super rozumiem, tak z toho nič, lebo ja som nebola typ opačnej strany. ma to trápi, lebo pomaly každý v okolí je zadaný a ja chodím ako bez duše..sama, čím to môže byť, že niekto má niekoho, a niekto nikoho? kde je tá chyba?

hanka9

Bud taka, aka si a nie taka, aka chces byt a nemozes byt! V zivote je dolezitejsia a dominantnejsia „vnutorna krasa“ cloveka ! Život to naplno potvrdzuje!

P.s- prijemny, rozumny clovek s dobrym vychovanim, dusou, spravanim, pokojom, vzdy dokaze viac

ako fyzicky a vizualne pekny a sprosty clovek.

lussy2

ahoj, ja som natom podobne ako ty, za takmer 30 rokov mojho života som si nedokázala nájsť nikoho, žiadnu spriaznenú bytosť i ked je na svete niekolko miliárd ludí...takže určite nie si v tom sama, ja tiež nevidím dovod svojej existencie, kedže ma nikto nemá rád...chodím po svete ako prázdna poštová schránka ktorá čaká na dopis už celé roky a on stále neprichádza a zrejme už ani nepríde...moc mi je smutno,žijem osamelo, v podstate chodím iba do práce a domov, do práce a domov a stále dokola...kedysi som bývala oveľa veselšia, chodila som von medzi ľudí,športovala som a tak...vtedy moje kamošky s ktorými som sa v tých časoch stretávala boli ešte slobodné,nezadané ale postupom času si našli svoje polovičky a iba ja som zostala sama...a vlastne vtedy som si uvedomila,že už nemám s kým sa stretávať tak som prestala uplne chodiť do spoločnosti...chcela by som to zmeniť a nejako sa rozhýbať ale je to už teraz ťažké...a okrem toho, aj keby som niekam šla medzi ľudí, hocikde, na mna sa v živote žiadny muž nikdy nepozrel ani len neusmial takže bolo by to zbytočné...dnes škaredé ženy proste nemaju šancu...lenže aj škaredá žena má dušu a srdce ktoré túži po citoch, chce milovať a byť milované...ale tak to už nikoho netrápi...čo už..a život zas raz ide dalej aj tak...Držím palce i napriek všetkému! možno...raz to vyjde

Prezyvka55

Praveze pekni ludia maju tendenciu prislis riesit vo svojom zivote vzhlad.
Zober si ako vyzeral taky Bill Gates, Paul Allen, Gabe Newell za mladi. Vsetko vyzorom taki looseri a pritom jedni z najbohatsich. Najskor preto ze svoje myslienky zbytocne neminali na kraviny ale snazili sa makat.

Horsie je ked je clovek skaredy a aj v hlave ma prazdno. Vtedy to uz je na prd.