Priatel ma bije

Príspevok v téme: Priatel ma bije
bezmocna.0

Ahojte...s partnerom som uz skpro rok a pol a posledne mesiace ma bije kvoli uplnmym hlupostiam..:'( napriklad dnes som prisla neskor za nim lebo v noci som nemohla spat a sa nahneval a zbil..alebo ked chcem byt s nim ked konecne nepracuje zbije ma za to ze chcem byt s nim :'( som bez prace a on tomu nerozumie ze a citim byt sama :'( priatelia uz maju vlastny zivot :( dnes ma zbil rovno pred jeho mamou ktora mu na to nic nepovedala iba to ze mam byt ticho ked on pracuje... Neviem ako dalej ..nic ma nebavi placem stale a pijem alkohol aby mi bolo aspon trochu lepsie :'( my nemame problemy a za to vzdy dostanem facku alebo ma kopne ci zkrabne moje vlasy a vynada mi :'(

Euva

Opustiť ! Rýchlo !
Nechlastať!
Mne by si bola ako opitá protivná a keby si otravovala, neudrela by som ťa (neviem, či by som ťa prebila :-)), ale opustila by som ťa. Najprv dočasne a keby si neprestala /sama alebo s liečením/, tak trvale.

Ten chlap nie je v poriadku.
Ty sa rýchlo daj do poriadku, inak nemáš na dobrého chlapa nárok.

palila

ako citam tie tvoje komentare,alkohol nic neriesi,mozno ta ukoji nachvilu,ze mas lahsie myslienky,ale nepi!Ked pijes to znamena ,ze si nestastna...nestastie je trapenie..to nema ziadny zmysel!Si slabsia a on to vyuziva...drz sa a nenehaj sa...laska neni vsetko,neni jediny chlap na svete.Mozes mat nehu a lasku od pravej laske a nie len tej co sa ti praaave naskytuje...a ver mi on te nemoze lubit ked ta bije

palila

Vies chlap by nemal na teba zdvyhnut ruku a nie ta este bit...podla mna to neni chlap a rozhodne nie ten pravy.Potrebuje nejaky zensku co by ho usmernila a nie citlivu,ako ty.Moze sa to zhorsit a z teba ostat uplna troska...nedaj sa..ja by som vedla takeho ani zaspat nemohla...

m8cr6

podobny pripad poznam. Pani, teraz už vyše 40 by mohla mať z ruska odišla do čiech. Našla si chlapa čecha a žili spolu. Už pred tým bolo že ju ponižoval ona prepadla pitiu. Spravil jej decko, mlátil ju hlava nehlava, ponižoval ona len pila a plakala. Ženská skončila na protialkoholickom. Po skončeni liečby jej radili odist od neho, išla na azylak ale z tamaď ju vykopli lebo tam chodila opitá a stále nariekala za mužom čo jej robil a ešte aj za deckom. Ten chlap si našiel frajerku s ktoru si nastahoval do bytu a decko jej davať nechce. Neviem či ta žena ešte žije....Naposledy som počula že prostituovala nejakemu smradlavemu starcovi či ešte žije nevieem

sponka

Partnersky vzťah nie je len o tom že chlap ženu sexualne uspokoji.Chyba ti sebaucta a zameraj sa na činnosť,ktora ti prinesie radosť a peniaze.

bezmocna.0

ahojte tak som tu zas ale uz s triezvou hlavou..i ked je mi dost zle .. prepacte mi ze som vam pisala opita ale bola som a stale som na tom zle :( nikdy predtym som nemala takyto vztah ... ja ho chapem ze denno denne pracuje pod istym tlakom ze ho zakaznici znervoznuju aja ho tam chodim navstivit pretoze kazdy den je v praci a ked chcem byt s nim tak iba tam.. nebyvame spolu este.. ked ma siel vzdy udriet predtym mi povedal ze mam prestat vystrajat co ja som nic nerobila iba sa mu snazila nieco vysvetlit a ked som neprestala tak ma udrel :( dostala som jednu a teraz uz viac taha ma za vlasy pluje mi do tvare a ja iba mlcim prehltam hanbim sa to niekomu co i len povedat ... ved nic nerobim zle :'( ja na nho nikdy nekricim to on vzdy zacne potom ma provokuje a zacnem aj ja :( ze vzdy je to moja chyba :'( my sa hadame kvoli totapnym hlupostiam.. ked sa nehadame citim sa s nim ako v nebi je uplne iny vesely pomaha mi len nesmiem mu povedat nieco co sa mu nepaci potom.... :(

Na čo?

Ahoj, zapamätaj si jednu vec-ak ťa chlap raz udrie urobí to znova a vtedy na vzdory všetkému by si mala nazbierať všetku silu a odísť. A ak ťa bije tak to platí trojnásobne.
Zhrniem ti to podľa toho čo si napísala. Žiješ s chlapom, ktorý ťa od momentu kedy začal byť pod nejakým stresom (v práci)začal biť. Opovrhuje tebou a neváži si ťa. Navyše je jeho správanie odpozorované zrejme z rodiny keďže jeho matke vôbec nevadí že sa jej syn k svojej priateľke správa ako k handre. Je despotický a nevyrovnaný a je len otázka času kedy ťa zlmáti tak, že skončíš na ARE. Podľa mňa si v situácií z ktorej máš pocit, že sa nedá uniknúť keďže si začala piť. S tým ale prestaň, lebo skončíš ako totálna troska, ktorej jedného dňa môže napadnúť ukončiť predčasne svoj život.
Ak máš kam ísť zbaľ sa a choď preč.Čím väčší je to problém tým ľahšie má riešenie. Skús ho úplne odstrihnúť a zabudnúť na túto kapitolu svojho života. Nebude to ľahké ale ak si uvedomíš, že si silná žena tak to zvládneš.
Nikdy nedovoľ ab ti strach zabránil vstúpiť do hry. V tvojom prípade do lepšieho života.
Veľa šťastia!

Larrra

mne toto pride ako neuveritelne, ze takto moze niekto zit, asi ti dost chyba sebavedomie, ze dovolis niekomu, aby sa takto k tebe spraval, vies muz, ktory ta miluje, by urobil cokolvek, aby si bola stastna, ten koho ty nazyvas priatel je nasilnik a tak ako to tu opisujes, to je uz trestny cin, takze urcite od neho odid, ved si ta vobec nevazi a nema rad a ak ti to tvrdi, tak je psychicky neruseny, alkohol tvoj problem nevyriesi, musis si ho vyriesit sama

sponka

Vieš čo ma napadlo?či nepatriš medzi tie ,no viešššš,ako to povedať.Videla som film -a v ňom som videla sexualne ukajanie pri bitke.....Prepač,keď som sa ťa dotkla ale bitky patria do riši zvierat a ty to trpiš.