Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

DontWorry

Ahoj nyS

V prvom rade ti chcem povedat ze nesmies si robit z ludi tazku hlavu lebo kazdy ma na to svoj pohlad. Niekto to nezazil a moze si mysliet ze rozbijas vztah a niekto to zazil a vie ako sa citis.

Ja som bola pred par rokmi tiez sucastou niecoho takeho ale bola som v pozicii ako je ta slecna o ktoru bojujes. No a som s nim doteraz. Ale okolnosti boli tiez take ze nezainteresovany clovek co nic nevie si moze pomysliet kadeco zle.

Nebudem ta navadzat na nic zle alebo ze teraz bojuj ako drak ale musis najprv vediet ako to citi to dievca a ci je fakt vo vztahu nestastna...ak zistis okolnosti...tak konaj..ale ak je vsetko medzi nimi oukej tak ruky radsej prec..

nyS

Mozno, dakujem ti velmi velmi pekne. Ak sa ti bude chciet, tak mi prosimta rozpovedz ten tvoj pribeh, este raz dakujem. A tym ktorych som poburil mojimi nie velmi uvazenymi odpovedami sa ospravedlnujem, ale stojim si zatim.

mozno

ludia, ak by vas to zaujimalo, nyS je velmi citliva a romanticka dusa. svoju lasku preziva ovela intenzivnejsie ako vacsina z vas. to, ze o nu chce bojovat, je nahodou uzasne. ta slecna moze byt rada, ze o nu chce zabojovat, v com im ja obom drzim palce!

nyS

Agnes, neber to ako vyhovorku, ale ty by si nebol/a podrazdena z toho? Prosimta, ja nikoho nechcem zhadzovat, ak to tak vyznelo tak sa ospravedlnujem. Strasne rad by som videl teba v takejto situacii, ako by si reagoval/a... Pacilo by sa ti ked to co napises, a hned ta odsudzia a pritom nevedia ani 10% z toho? Chcel som normalnu radu, ktora ma posunie, a nie nejaku odpudzujucu reakciu. A tu Ironiu si si mohol/mohla odpustit, ale okej... Vzi sa do toho co prezivam, a som zvedavy ake by boli tvoje reakcie.

nyS

Agnes, neber to ako vyhovorku, ale ty by si nebol/a podrazdena z toho? Prosimta, ja nikoho nechcem zhadzovat, ak to tak vyznelo tak sa ospravedlnujem. Strasne rad by som videl teba v takejto situacii, ako by si reagoval/a... Pacilo by sa ti ked to co napises, a hned ta odsudzia a pritom nevedia ani 10% z toho? Chcel som normalnu radu, ktora ma posunie, a nie nejaku odpudzujucu reakciu. A tu Ironiu si si mohol/mohla odpustit, ale okej... Vzi sa do toho co prezivam, a som zvedavy ake by boli tvoje reakcie.

Agnes998

Nys ty si divny typek, pytas sa na nazory ludi a ked ti ich napisu, tak sa rozculujes, kazdeho zhadzujes a ponizujes. Co chces pocut? Pravdu zrejme nie. Tak ti napise, co chces pocut: miluje ta celym svojim sdrcom, si jej osudova laska. To, ze ta odmietla povedala len zo srandy. Vlastne uz rok ta odmieta len zo srandy ale to nesmies brat vazne. Kazdy z nas odmieta cloveka, ktoreho z celeho srdca miluje, to je normalne. A takisto zo srandy ma dlhorocny vztah s inym, ktoreho vobec nemiluje. Musis trocha pockat. Az zacnete obaja sediviet, az zvraskaviete tak mozno prestane srandovat a mozno si s tebou zacne. Medzitym ale bude mat stastnu rodinu s par detmi s muzom, ktoreho nemiluje ale to ty, ako spravny milovnik prekusnes a pockas si. Toto je normalna ludska logika.