Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

mozno

Co si o tom vsetkom myslia tvoji kamarati a rodina? Urcite vidia do celej zalezitosti viac a preto ti budu vediet byt aj oporou a aj ti budu vediet lepsie poradit. Kazdopadne, zaujimavy pribeh a dufam, ze sa s nami podelis aj o pokracovanie.

JuanCroucier

Ja som s nyS dobrý priateľ. Nepoznáš ho, proste sa zamiloval to sa stáva...ale nechce jej rozbiť vzťah s ním...takže láskavo sa ty ROVINKA do toho nestaraj a stara sa o svojho...

nyS

A kto povedal, že im chcem nasilu rozbíjať vzťah, ak podtext tohto, tak vyznel, tak sa ospravedlňujem. A to si ma hneď takto odcudzila podľa svojej vlastnej skúsenosti? Vidíš len to zlo v tomto, nič proti, ale toto čo si napísala podľa mňa nemá zmysel. Ja im nechcem nič rozbiť, jasne a dôrazne som napísal, či mám POČKAŤ!!! A nie či sa mám pustiť do toho a rozbiť im vzťah. JEDNA NAIVNÁ SKÚSENOSŤ A POTOM SÚ UŽ VŠETCI ROVNAKÝ?! Ďakujem teda...

rovinka

Nerozbijaj jej vztah!!! Nehanbis sa?!
Mne sa stalo to iste, mam priatela, a jeden chlapec sa do mna akoze zamiloval po usi, nevedel bezo mna zit, ale nevedel ani pochopit, ze ja mam priatela, a som stastna a spokojna! Musela som nanho nakricat, aby mi dal pokoj a nerozpravat sa s nim. a vies co? odvtedy mal asi dalsich 5 takychto osudovych lasok, takze to si len namyslas ze si zamilovany. laska je o niecom inom.

nyS

Možno áno, možno nie to je ten paradox. Ale ja verím, že tam niečo je. Vždy si hovorím, ak niečo miluješ tak si choď za tým, a bojuj o to. A to aj urobím. Či to má význam či nie, aj tak si pôjdem za svojím, nemám čo stratiť, len získať.

Mozno

Možno aj ona miluje teba, ale okolnosti jej bránia v tom byť s tebou. Možno jej najväčšou túžbou je, aby si ju našiel a vyslobodil. A odišiel s ňou niekam ďaleko. Možno ťa miluje viac, ako si to vieš predstaviť...