Čo je to za cloveka?

Príspevok v téme: Čo je to za cloveka?
alicaaaa

Opisem v skratke svoj problem, mam vedla seba cloveka, ktory sa neustale uraza, robi zo seba obet (je to muz, vo vztahu sa sprava presne ako zena) vsade bol, vsetko videl, ale nevie sa spravat, nie je schopy ma za 5 rokov nikam zobrat, aj to vsade kde sme tak sa pohada ( vzdy!!) a ak po tom vsetkom nahodou niekam chcem este ist vymysli, ze nema peniaze a pritom este v ten vikend ide chlastat s priatelmi. Ak ma ist niekam so mnou tak sa vyhovori ze je nespolocensky, ma takyto clovek este sancu sa v buducnosti zmenit?? Je vobec mozne aby som ho este naozaj po takomto spravani lubila?Ci som sa zblaznila??

Simonella

noo..mas 23, si dospela zena tak nechapem, preco sa k tebe sprava ako k 11 rocnemu decku. ach...ja na tvojom mieste som od neho davno prec.. myslis ze ti bude chybat? aj ja som si to myslela ked som byvaleho po rokoch nechala. tiez sme sa casto hadali a myslela som si, ze bez neho to bude hrozne a budem sama.. ale nie. je mi lepsie a vobec mi nechyba jeho decke spravanie.

alicaaaa

Ved toto bud riesime nesutale to ze je urazeny alebo dokopy nerobime nic lebo on nie je schopny nieco robit... je to nonsens ano aj nad tym som uavzovala ze ked sa takto dokaze jeden clovek spravat pravdepodobne mu na mne uz nezalezi

Simonella

alica podla mna by si si mala utriedit vsetky pre a proti. vsetko co sa ti na nom paci, dovody preco si zalubena, aj napriek jeho spravaniu, a na druhej strane vsetko, co ta irituje na nom. a potom sa zamysliet, ci ma takyto vztah pre teba zmysel, ci v nom chces naozaj aj nadalej zotrvat. ci takto chces zit aj o 10 rokov.
podla mna nie. ale je to na tebe. ak on nejavi zaujem....

Simonella

a ked sa s nim neda ani normalne bavit tak preco teda si s nim, ja nechapem :D a tolku dobu. co potom robite?? ak je stale bud urazeny, alebo s kamaratmi alebo sa s nim neda bavit. zjavne ta ma na haku, ci?? keby mu na tom zalezalo, spraval by sa k vasmu vztahu a k tebe inak. podla mna to nema zmysel, teda...

alicaaaa

Ved toto! Kazda ina by ho tak poslala ze by za nim leteli aj ponozky ja vobec neviem, casom sa dostavam aj ja do fazy ze sa mi sprotivuje svojim detinskym spravanim ale potom zase spravi nieco cim ma potesi a fakt neviem ja mam v hlave vzdy len to pekne kdezto toho horsieho je asi o mnoho viac... ja jednoducho neviem, som zalubena.. alebo zvyknuta?

Sejla

a čo ťa na ňom rajcuje? Ja som mala takého nápadníka, síce bol pekný, ale rýchlo sa mi zhnusil, správal sa horšie ako ženská, nedokázala som v ňom vidieť chlapa.

alicaaaa

s nim sa neda rozpravat, som od neho mladsia ma ma zafixovanu ako male 11rocne dievca ktore nevie co je zivot... (kdezto uz tieto casy su davno prec,len on to este stale nepochopil) vzdy ked sa s nim zacnem o niecom vaznom rozpravat je to bez zmyslu a bez zmeny

Simonella

skus sa s nim porozpravat..vazne. o vsetkom co ta na nom stve, a ze to takto dalej nejde, lebo je uz toho dost a bola by si rada, keby sa zmenil, lebo takto sa to len zhorsuje cele. ci ste sa uz rozpravali o tom???