Lymfóm

RNG

Lymfomov je hromada roznych , pozri na rozne kategorie od lekarov
en.wikipedia.org
Mnohe rakoviny su spojene s roznymi mikrobami, a tato je casto spominana, podobne ako leukemie s mykozami.
Rozne mykoticke infekcie vyrabaju mutageny a karcinogenym takze to spojenie nie je nepravdepodobne.
www.ncbi.nlm.nih.gov
Ja osobne by som v tom pripade iste bral aj antimykoticke doplnky. Niektori naznacuju, ze sa v tom mozu podielat aj rozne lieky vyrobene z fungalnych zdrojov, pozri na
www.healingcancernaturally.com
To ma obzvlast znepokojuje, lebo uvedene lieky sa predpisuju masovo a nikto si neuvedomuje, ze su mnohe mutagenne az karcinogenne.

Aneta1

Ahoj,
nemyslím, že tvoja priateľka by mala lymfóm, takže sa zbytočne nestrachuj.
Pri lymfóme je dosť typické chudnutie a ona má skôr nadváhu. Má dosť málo pohybu a myslím, že žiadnu kondíciu, takže možno by bol potrebný v prvom rade pohyb a možno by potom nemala toľko času a ani chuti hľadať po nete diagnózy.
Internet môže byť prospešný, ale môže aj uškodiť.
A jedna rada: Nemaľuj čerta na stenu, lebo príde.
Čo sa týka únavy atď..., tak veľa príznakov spôsobuje aj chrbtica.

Silvester_x

Nie, práveže nemá hrčku nikde, hoci si denne niekoľkokrát prehmatá krk. Ona si vzala do hlavy, že má silnejší krk ako ostatné baby.
Niekde na nete čítala, že lymfóm sa môže prejaviť aj na mieste kde sa nedá nahmatať tak prišla k tomu, že ho asi má.
Denne cca 3krát zakašle, tak si myslí, že má uzliny v hrudníku.
Nepotí sa, nechudne (má 165 cm/80 kg), akurát je niekedy viac unavená. Viackrát denne si meria teplotu, nemá ani zvýšenú.
Má problémy s chrbticou a málo pohybu, lebo má sedavé zamestnanie.
Žijeme zatiaľ v Anglicku, takže lekár do úvahy neprichádza, ale podľa mňa ani nie je potrebný.
Ona celý svoj voľný čas študuje knihy s touto témou, hľadá na nete informácie.
Denne si trikrát prehmatá krk a oblasť nad kľúčnou kosťou.
Poraďte mi, neviem čo mám robiť.

llek

Lymfom ze zavazne ochorenie, je kopu internetovaych stranok, kde si najdes ze co to je za ochorenie, ako sa prejavuje a ako sa diagnostikuje. Lymfom clovek bud ma a potom ho treba histologicky aj potvrdit alebo ho clovek nema. Neviem co znamena ze si priatleka vzala do hlavy za ma toto ochorenie. MOzno si nahmatala niekde na krku malu uzlinku a mylsi si ze ma lymfom, mam pravdu?