Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peroxid a zosvetlovač na vlasy

Príspevok v téme: Peroxid a zosvetlovač na vlasy
Lenka1221221

Ahojte už som zufala. Chcela by som mať svetlejšie vlasy ale vobec sa mi to nedari. Mala som čiernu farbu a od vtedy ma ziadna ina chytit nechce. Potom som bola u kadernicky mi dala ceveny melir ktory ma chytil a potom mi nafarbila vlasy na tmavohnedo-čevneno. Aj to ma viacmenej chytilo len na odrastene vlasy kde som čiernu farbu nemala a na ten melir. Včera som si kupila 9% peroxid a zosvetlovaci prasok. Vyskušala som to na končeku vlasov a nič. Ani kusok nezosvetlilo.. Prosim Vas poradte mi co mmam robiť už 3 roky sa snažim mať svetlejšie vlasy.

mia20

Urcite si to nerob doma. Ja som mala cierne vlasy, kupila som si stahovac farby, ale nic mi s tou ciernou nespravilo. Kupila som si zosvetlovac, chytilo mi to iba na odrasty. Bola som s tym u kadernicky, farbu mi stiahla ale vlasy som mala cierne, takze vyhodene peniaze lebo kadernicka neskusena. Tak som sla do draheho kadernictva kde mi to stiahli na krasnu cokoladovo zlatu farbu. Stalo ma to 70eur ale som nadmieru spokojna a konecne nemam cierne vlasy. Navstiv kadernictvo kde ti tu farbu stiahnu takym kupelom, lebo v lacnych kadernictvach to robia peroxidom a to velmi nici vlasy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.