Srdce a spánok

Príspevok v téme: Srdce a spánok
ASD11

Mohol som si trvale poskodit srdce ? : AK Mam novu brigadu a mal som tyzden nocnych (1 krat v zivote) a na druhy tyzden mi agentura ponukla nocne smeny znova , ktore som s vidinou vyssieho zarobku zobral (Cize 2 pracovne tyzdne nocnych) samozrejme vzdy od 7:30 - 14:00 som si pospal, ale posledny den som spal o 1,5 hodiny menej lebo som musel ist do mesta vybavit si nejake uradne veci s tym, ze som zmeskal autobus a do mesta som musel prerusovane tie 4km bezat. A NA druhy den, ked som vstal som citil strasnu slabost az na odpadnutie, bolesti hlavy az pichanie v hlave a napinalo ma na zvracanie. Inac mam 22 rokov. PISTE AK SA V TOMTO NAOZAJ VYZNATE. DAKUJEM.

ASD11

Neviem ci je to psychickeho povodu , lebo toto co sa moze cloveku stat po takejto nadmernej zatazi som si na internete nastudoval az po tom. A co sa tyka tej prace tak z tej stres nemam. Len si nechcem nejako oslabit zdravie.

james bond

podla mna sa viac stresujes psychicky, pokial si spal cez den a je to kratkodobe nevidim v tom vaznejsi problem, ale lekar nie som