Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pľúcne chlamídie

Príspevok v téme: Pľúcne chlamídie
Goldenko

Prosím o radu. Mojej 17 ročnej dcére zistili ešte v roku 2003 zvýšené pľúcne chlamídie, ale lekárka to nejako prešla bez povšimnutia a neliečila to. V tomto roku mala opäť zvášené vo februári a teraz opäť. Lekárka to opakovane preliečuje rovnakými antibiotikami. Dcéra je ale veľmi malátna, bolí ju stále hlava, nemá o nič záujem a zdá sa mi, že má z toho trochu aj depresiu. Zlepšenie stavu sa vraj dá urýchliť aj diétou, ale tá je pre ňu dosť problematická, lebo v lete prekonala k tomu ešte mononukleózu a tieto dve obmedzenia v stravovaní ( dieta pri mononukleóze a chlamídiach ) spolu akosi nejdú. Už som z toho aj ja trochu zúfalá, viete niekto poradiť, čo zaberie, alebo na koho sa obrátiť?

RNG

Samento a GSE niekto? alebo extrakt z olivovych listov?
Toto su velmi ucinne doplnky a je tam znacna sanca, ze budu uspesne, ked pouzivane pri dlhodobej liecbe, bez obav na bocne nasledky.

pavol bielik

Mám zvýšené hodnoty Imunoglobulín E až na 3600 jednotiek taktiež eozinofily a doktor nič nerobí čo si mám o tom myslieť?

radca

S liecenim u klasickych lekarov je ale problem, pretoze chlamydie este nie su celkom preskumane. Mozu sposobovat obrovsku unavu, pretoze sposobuju zablokovanie muskarinovo/nikotinovych receptorov. Tie su dolezite pre pamat, myslenie , ucenie, zazivanie, svalovu pracu, sexualnu potenciu a mnoho dalsich (parasympaticky nervovy system). Rozhodne sa nedoporucuje fajcit.

radca

Chlamydie su dneska obrovsky problem. Niektori to skusaju liecit 2 rocnou ATB kurov z 2 typov ATB a jedneho antimalarika. Nevie sa, ale ci sa to takto da liecit.

panika

(kopirujem)
Rozdeľujeme ich do 5 tried:
a) Imunoglobulín G ( IgG): prevládajúci typ protilátok, ktorý tvorí približne 75 %
množstva imunoglobulínov v tele. IgG tiež „ blokujú“ protilátky triedy IgE a bránia im
spustiť alergickú odpoveď.
b) Imunoglobulín A (IgA)- nachádza sa v slzách, pote, slinách a materskom mlieku.
IgA hrajú dôležitú obrannú úlohu na slizničnom povrchu dýchacieho a zažívacieho
ústrojenstva.
c) Imuglobulín M ( IgM)- protilátky najväčších rozmerov. Po zahájení imunitnej
odpovede sa tvoria ako prvé.
d) Imunoglobulín D ( IgD)- nachádzajú sa vo veľmi nízkych koncentráciách a považujú
sa za doležité pre vývoj niektorých druhov červených krviniek.
e)Imunoglobulín E ( IgE)- sú doležité v obrane proti parazitom

adel 76

dobry den , chcem sa spytat, mohol by mi niekto odpovedat laicky , co je to zvysene IgA , je to z krvnych testov. Mam syna 3 roky a prave ma zapal pluc, akutny zapal prinosovych dutin a reflux 4 stupen, byva casto chory na dychacie cesty. Dakujem za vysvetlenie

RNG

Glycyrrhyza glabra, lekorice, licorice, sladovka hladkoploda, zaklad na vyrobu pendreku(licorice, bearen dreck, medve szar)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.