Neviem najst svoj G bod

Príspevok v téme: Neviem najst svoj G bod
necitimsex

Dobry den, neviem najst svoj G bod a myslim to uplne vazne skusala som aj sama aj s partnerom aj s pomockami a vnutri vaginy ma absolutne nic nedrazdi. Hladala som na nete info ohladom toho kde presne je nasla som anatomicke obrazky ale ten bod nikde. Je mozne ze ho niektore zeny nemaju? Ak ho nemaju, kde inde vnutri vaginy su citlive? pre mna je muzsky totalne zbytocny organ na uspokojenie...a narusa to spolocny intimny zivot. Partnerov som mala trpezlivych. Nie som nastrocna. a vztahy som mala zalozene na laske nie na sexe (z mojej strany tam laska bola urcite aj dvaja partneri z mojich ex ma skutocne milovali).

necitimsex

ano, mas pravdu, ze sa o tom nehovori, ale urcite mozem v buducnosti najst niekoho kompatibilneho :) a mozno ma caka lepsi sex po 30 tke ved sa hovori ze zeny maju vtedy ine prezivanie ...tak dufam :)

necitimsex

ano, mas pravdu, ale urcite sa to da :) a mozno ma caka lepsi sex po 30 tke ved sa hovori ze zeny maju vtedy ine prezivanie ...tak dufam :)

behind

Nájsť chlapa, ktorý to nechce často??Pri zoznamovaní sa predsa nehovoríme ako prvé : ja to potrebujem každý deň, alebo ja len raz za týždeň.Málo dvojíc je zohratých v otázke početnosti sexuálneho aktu.Rozdiely v tomto smere sa dajú riešiť rôznymi spôsobmi.

necitimsex

nie som vychudnuta :) mam normalnu zdravu postavu a nehodlam ju menit kvoli sexu ved to ani nesuvisi s tym az tak su plnsie aj chudsie zeny ktore maju orgazmus, alebo mi chces povedat ze vsetky ktore ho mavaju maju idelanu postavu ? :D

nuz nerobia nic take ziadne take testy vidim to na sexuologicku (zas a znova raz mi totiz nijak nepomohla :/ preto by som uvitala odporucanie na naozaj dobreho doktora/doktorku na vychodnom Slovensku)

uz som zufala

a vsetko sa dnes toci okolo sexu taky je svet cele vztahy medziludske medzi muzom a zenou preto mi to komplikuje zivot dost vyrazne
preco moj problem radsej nema nejaka lesba??? to by bolo easy ...!!! alebo kde mam najst chlapa ktory to nechce az tak casto? sice to by trapilo potom mozno mna lebo chut na sex mam aj lahko zvlhnem pri spravnom muzovi a drazdeni :D

xem

dobre tak a niesi zase moc štíhla ako ono bmi -blbosť maximálna lebo 1kg svalu < ako 1kg sádla v objeme, ťažké kosti..
vieš nieje zase najzdravšie byť vychudnutá ..

ono s tým že by neuveril bolo myslené ešte pred tým ako začnete sexuálne žiť samozrejme že potom pri sexe si to už všimne chalan snáď keď nieje sebec ..

však skús sa spýtať tam na gynde či sa vôbec také niečo robí ...

vzdychať by si mala vtedy až keď o tom sama nebudeš vedieť že vzdycháš ;) s preklepmi sa netráp..

samozrejme tu nič nevyriešiš choď na nejaké tie vyšetrenia a vibrátor ale fakt nejaký silný a a čo anál ne/vzrušuje ?
a neviem načo si si založila ďalšie vlákno ..

necitimsex

@behind: ani rukou mi to nepomaha nijako :(
som zufala nebavi ma byt vo svete ktory je plny sexu a ocakavani partnera o sexe ked nemam z toho nic.

necitimsex

a ze neuveril? ved ked je ocividne ze anj ked sa hybem a snazim aj ja a nevzdycham a nic mi to nerobi je to viditelne partner mi to samozrejme uveril ked na vlastne oci videl 100 X ze z toho fakt nic nemam :(

existuje vychodisko tuna???

ponahlam sa pri pisani preto pisem preklepy.

necitimsex

@xem: som stihla a nejem fast food o postavu s aprikladne staram (ale neprehanam to :))
index BMI mam okolo 19

a neuveril? a na gynde mi povedali ze vyvinuta som dorbe a ziadne nervove zakoncenia neskumali :( a aki by som zaidne nemala povedia mi co - ze tak to bude stale? to radsej nevediet a naivne verit ze s ato zmeni. Kazi mi to aprtnerske spoluzitie preco prave ja ??? ved som normalna baba nikhoo nepodvadzam enklamem nevyuzivam som slusna oosba je so mnou sranda mma dobre srdce a takyto trapas sa musi diat mne :(

som z toho zufala a mam 25 rokov.
naozaj aj ekd mam sex a som vlhka nic ma nedrazdi vnutri nie je mi prijemna zaidna poloha neviem dojst k vrcholu som z toho uz frustrovana skusali sme kadeco nic vobec nic nepomaha, nie je to psychicke ja sa milovania nebojim. Svoje telo mam rada.

xem

hmm z toho čo píšeš a ako to píšeš máš okolo 19-21rokov ..
ono ako aj keby chlapovi povieš na začiatku vzťahu alebo pred prvý sexom s novým partnerom že máš tento problém určite by ti to každý jeden neuveril ... takže ak sa na to cítiš myslím že to nebude problém ja osobne by som ti to tiež neveril lebo som predsa najlepší šukač (čo si myslí o sebe každý jeden chalan) a pri sexe nepredstieraj :O

@behid : som na pochybách či je to ozaj psychická vec ??!?!??

a ty dievča ešte by ma zaujímalo či niesi tučná (tu to môžeš napísať) lebo aj to na to môže(ale nemusí) mať vpliv a aj to čo ješ či nezdravé fastfood alebo čerstvú zeleninu atd.
a keď už tu bola tá reč o psychike a bola by si tučná tak aj to môže byť dôvod ...
alebo zájdi na gynekológiu keď píšeš že niesi násťročná :D :D a snáď tam vyšetria aj nervové zakončenia čo tam máš a evidentne sú necitlivé ...

behind

Ten vrchol, no moja ho mala v 40 ke.
Nesmieš zúfať, ked nedosahuješ orgazmus cez klitoris pri sexe, tak je to fakt problem. A keby ti to partner robil rukou??