Ako schudnut?

BPeter

Zabudol som dodať, že som to praktizoval od jesene 2012 cca do leta 2013 a schudol som 10 KG a doteraz si udržiavam stabilnú váhu.
A ešte mal som viac pohybu - prechádzky som psami viackrát denne, víkendová turistika, plávanie.
Zo začiatku pomenej a potom som sa do toho dostal a začal som to praktizovať pravidelnejšie a každý deň.
Napr. nechodil som výťahom a na 7 poschodie som chodieval peši, niekedy aj behom.

BPeter

Keď som chudol ja, pomohlo mi týchto pár vecí:
1) zmenšil som si denne porcie (hlavne obed) Predtým som dokázal zjesť aj dupľu a vrchovaté taniere. Ale tak ubral som. Zo začiatku sa mi zdalo málo, ale žalúdok si zvykne :)
2) Dôležté!!!
pravidelne som jedával, raňajky, desiata, obed, olovrant, večera - samozrejme primerane, nejedol som rezne :)
3) vyradil som pečivo - chlieb, rožky a pod. Jedával som také krekery alebo sucháre ( ale nie polystyrény) alebo bez pečiva, napr. syr som si zatočil do šunky a takúto rolku som zajedal zeleninou :) Alebo som si robieval šaláty (olivy, tuniak - kúsky nie drtený, paradajka na kúsky, uhorka)
ale tak časom som začal jedávať celozrnný chlieb alebo kaiserky
4) obmedzil som sladké

Dosť mi k tomu dopomohli aj rady od jedného autora - Miro Veselý (Ako dosiahnuť úspech alebo Ako som schudol 35 kíl - www.auraknihy.sk)
alebo dať si vyhľadať www.auraknihy.sk a v ponuke hľadať zadať Miro Veselý

Odporúčam prečítať, je to pár EUR, ale rady za nezaplatenie :)