G10 AHA/Glyco hyal - prípravná zjemňujúca emulzia

Tinči

Ja som túto emulziu používala 2 týždne pred chemickým peelingom. Trošku som bola červená a trošku to štípalo a pálilo prvé dni používania ale postupne to prestalo. Šupala som sa minimálne. Na večer som si tvár natierala zinkovou mastou aby som sa viac šúpala. Chemický peeling som po piatom sedení zrušila lebo sa mi výrazne zhoršil stav pleti a nevieme prečo... mala som veľa krupičiek po tvári, ktoré sa zapálili - niektoré až to škaredého hnisavého akné, neskôr z toho boli strupy a až po mesiaci sa mi pleť ako tak dala do poriadku aj keď s menšími fľakmi :( takže chem. peeling už nikdy nechcem ani vidieť

sia258

tak u mňa sa žiadne olupovanie kože nekonalo, možno jeden deň sa mi zdalo že som trošku viac červená ale to bolo celé...možno to záleží od typu pleti, ale celkovo si myslím že pri tomto kréme nejaké extra olupovanie nehrozí, nakoľko obsahuje aj kyselinu hyaluronovú, ktorá zároveň pokožku hydratuje...určite zmenšuje a čístí pory do hlbky...

kikarika1

ahojte

pomohla by táto emulzia aj na viditeľné póry, resp. či by sa pomocou emulzie zmenšili? ako je to s odlupovaním kože, koľko dní trvá odlupovanie? zamestnaný človek si asi ťažko môže dovoliť neustále ostávať doma kvôli odlupovaniu...

sia258

ja mám s touto emulziou výborné skúsenosti, tiež mi ju doporučila moja kozmetička...po mesiaci používania pekne vyhladí pleť, vyrovná tón pleti a akné sa tvorí oveľa menej alebo vôbec...no treba rátať s prvotným zhoršením, ktoré mi trvalo práve nejaký ten mesiac..akoby všetko zlé pod kožou vplyvom tejto emulzie vyliezlo na povrch...začínala som s ňou 2 krát a za každým som to zhoršenie mala, takže treba s tým rátať. no oplatí sa to

ivushaIV

Ahoj Siska,

áno mám s ňou skúsenosti, doporučila mi ju pred pár rokmi moja kozmetička, výrazne sa mi vtedy zlepšil stav pleti, je veľmi účinná, pretože je to vlastne emulzia plniaca efekt chemického pílingu, nie však v tak silnej koncentrácii. Ja som ju používala asi týžden alebo dva a zastavila ma suseda na ulici, že akú mám peknú pleť. :-) Teraz mám 25 a už sa mi akné zlepšilo natoľko, že som nič nepoužívala, ale teraz mám posledné týždne také prechodné obdobie, kedy sa mi znova nejaké vyrážky objavili, tak znova uvažujem o kúpe. V poslednom polroku mi veľmi pomohlo aj užívanie B-komplexu vitamínov a celková zmena prostredia.

Pri používaní Aha-Glyco-Hyal odporúčam vyhýbať sa slnku a soláriu, žiadne dovolenky, kde by bola pleť vystavená prudkému slnečnému žiareniu, a zároveň je dobré dodržiavať tieto pokyny i nejaký čas pred i po používaní prípravku. Z toho dôvodu je vhodné použ. najmä v zimnom období, nie cez leto !

Iva