Zapáchajuci priesvitny vytok

karen

Dakujem zlepšila si mi naladu ano je priesvitny ale so zapachom a vzdy vestci ze ked ma niaku farbu alebo zapacha uz je zle :/

Brahmaputraj

Jezisi nemusi ist ku gynekologovy.. to ze ma priesvitny vytok je uplne v poriadku.. niektore baby ho maju viac a niektore menej.. horsie je, ked je vytok zfarbeny alebo zapacha.. ale ona ho ma cisty a so zapachom (ten zapach moze byt normalny) kedze vsetko co pochadza z tam dole nejakym sposobom zapacha..

akinom007

denisa/ neboj nic zle si nespravila problem s vytokom moze nastat s vela pricin, nemusi to byt ze si niecim pochybila:) z oslabenej ibunity, ak si sa nahodou bola niekde kupat, a dovodov je strasne vela co moze vyvolat problem

denisa24678

Dakujem ale z coho zapacha co som spravila zle vo svojom zivote?? S mojou mamou sa o tom neda porozpravat obydve sme hamblive :/

akinom007

julia222/ wobemzym moze pomoct ako prevencia ale nevyriesi problem, v prvom rade gynekolog a musi ti urobit kultivaciu a potom wobenzym

julia222

Ahoj, mas moznost skusit wobenzym?
ja som trpela vytokmi, mykozami, zapalmi od 12 tiez! potom som mala chvilu pokoj a potom zasa
davala som si pozor na vsetko, hole krize, sladkosti... ale pomohol mi a uzmam pokoj

akinom007

karen/denisa/ je jedno ci mate 12 alebo 20 taky vytok ako popisujete je urcite na vysetrenie gynekologom. ja som mala prvy zapal a vytok v 12 rokoch