Zapáchajuci priesvitny vytok

vitavi

Výtok majú čoraz mladšie ročníky. Jedia silne zahlieňujúcu stravu plnú mliečnych výrobkov, živočíšnych tukov, "rastlinných" masiel priemyselne "upravených", k tomu sladkosti a chémiu.
V tele tieto látky tvoria hlienové ložiská, ložiská odpadu, ukladajú sa v dutinách a odtiaľ sa ich organizmus snaží zbaviť.
Takéto sú výtoky z reprodukčných orgánov, z nosa, uší, z furunkulov a vredov.
Je nutné zaradiť prečisťujúcu stravu prevažne z obilnín a zeleniny, ktorá nespôsobuje usádzanie tukových nánosov.

denisa24678

Presne aj ja mám tento problem, len ja mám žltý zapachajúci vytok mám 14 .A tiež moc nechcem ísť ku gynekologovi :/

akinom007

Verrum/tvarohovity vytok určite nie je normálny ci uz je to 13 ročná baba alebo staršia , autorka píše o zapachsjucom výtoku co určite tiez nie je v poriadku aj ked ide o dospievajúcu babu určite by som na jej mieste ku gyn.isla radšej sa dat vyšetriť sko zanedbat nejaky zápal ktorý potom môže prejsť so chronického. Je jedno co ma 1 alebo 30 strovnako to môže znamenať nejaky zápal

Verrum

to je to isté, ako keď si 20 ročné nahmatajú v prsníku hrčku, a je to rozdiel, ako keby si to nahmatali 13 ročné.. v 20 môžeš mať rakovinu, ystu atď. pričom v 13 sa ty prsia vyvíjajú takže tam máš mliečne žliazky ktoré ty zmiznú alebo sa aspoň zmenšia :)

tiež ja mám 16 a mala som obavi :)

karen

Dakujem velmi pekne lebo ja som sa uz zlakla ked som čitala ine prispevky kde pisali ze maju zapachajuci vytok a oni ze maju ist rychlo ku gynekologovi ze to je velmi zle...

Verrum

určite sa nemáš čoho obávať :) biely výtok ktorý vyzerá ako "tvarohovitý" niekedy silnejší alebo hustejší... rast pŕs, zmena nálady, častejšie potenie, či aj iné veci ...:) ak aspoň niečo z tohoto máš, tak to symbolizuje čoskorú menštruáciu, najskôr sa musí všetko udiať, až potom ju dostaneš. a ku gynekológovi by si mala ísť maimálne od 15 rokov .. ak teda nemáš žiadne zdravotné problémy.